HD Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? isteklerinizi tecrübelerimizle yoğurup hayallerinize ulaşmanızı sağlamak tek derdimiz..

Önerilen Firmalar

ENK Organizasyon
7

Meram

ENK Organizasyon

10-20 TL
Aymer Organizasyon
86 4 14

Meram

Aymer Organizasyon

100 TL ve üzeri
Do-Re Organizasyon
15

Karatay

Do-Re Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Düğün organizasyonlarınız için kaliteli ve yaratıcı bir arıyorsanız, HD organizasyon Konya doğru adres. Biz organizasyon planlamalarınızda detaycı ve yaratıcı öneriler sunarak, istediğiniz konsepti hazırlıyor, gecenizi unutulmaz kılmak istiyoruz.

Günceli yakalamak ve kendimizi geliştirmek için araştırmalar yapıyoruz. Evlenecek olan çiftlerin ve organizasyon düzenlemek isteyen kişilerin isteklerini asla geri çevirmiyoruz. Sizlerle beraber araştırmalar yapıyor, en iyisini gerçekleştirmek istiyoruz. Dürüst ve kusursuz organizasyon anlayışıyla çıktığımız bu yolda, Konya düğün organizasyonlarında faaliyet gösteriyoruz. 1995 yılından beri hayalinizdeki düğün konseptini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bizim diğer organizasyonlardan ayıran en önemli özelliğimiz müzik kalitemiz. En kaliteli ses sistemi ve ekipmanlarını kullanıyor, birbirinden deneyimli sanatçılarımız ile eğlencenizi güzelleştiriyoruz.

Bizim amacımız evlenecek olan çiftlerin o gece yıldız gibi hissetmeleri. Sadece evlenecek olan çiftler değil, davetlilerinde keyif alması bizim için çok önemli.DJ ‘imizle de gecenizde davetlilerinizle beraber unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Bu özel gecenizde fotoğraf ve video hizmetinizi de biz üstleniyoruz. Kiminle güldüğünüz kiminle duygulandığınızı unutmak istemezsiniz. Bu yüzden sizler için hatıralarınızı kaydediyoruz.

Sadece düğün organizasyonlarınızda değil, açılış ve etkinlik organizasyonlarının da planlamalarını yapıyoruz. Sünnet düğünü, piknik, parti, nişan, mezuniyet töreni ve daha fazlası. En özel günlerinizde HD müzik organizasyon olarak sizi özel kılmak günü güzelleştirmek için çalışıyoruz.

Ekipman alt yapımız ve güçlü kadromuz ile beraber hizmet verebilmemiz için 4 hafta önceden iletişime geçin. Bizde unutulmaz gecenizi sizlerle planlayalım, hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

İletişim

Huseyin Durmaz

  • Adres: Beyazıt Mh. Dervişhilmi Sk. 15/1 SELÇUKLU

HD Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!