HD Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

HD Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  30-40 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

HD Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Şehir Dışında Hizmet

HD Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  isteklerinizi tecrübelerimizle yoğurup hayallerinize ulaşmanızı sağlamak tek derdimiz..

HD Organizasyon Hakkında

Düğün organizasyonlarınız için kaliteli ve yaratıcı bir arıyorsanız, HD organizasyon Konya doğru adres. Biz organizasyon planlamalarınızda detaycı ve yaratıcı öneriler sunarak, istediğiniz konsepti hazırlıyor, gecenizi unutulmaz kılmak istiyoruz.

Günceli yakalamak ve kendimizi geliştirmek için araştırmalar yapıyoruz. Evlenecek olan çiftlerin ve organizasyon düzenlemek isteyen kişilerin isteklerini asla geri çevirmiyoruz. Sizlerle beraber araştırmalar yapıyor, en iyisini gerçekleştirmek istiyoruz. Dürüst ve kusursuz organizasyon anlayışıyla çıktığımız bu yolda, Konya düğün organizasyonlarında faaliyet gösteriyoruz. 1995 yılından beri hayalinizdeki düğün konseptini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bizim diğer organizasyonlardan ayıran en önemli özelliğimiz müzik kalitemiz. En kaliteli ses sistemi ve ekipmanlarını kullanıyor, birbirinden deneyimli sanatçılarımız ile eğlencenizi güzelleştiriyoruz.

Bizim amacımız evlenecek olan çiftlerin o gece yıldız gibi hissetmeleri. Sadece evlenecek olan çiftler değil, davetlilerinde keyif alması bizim için çok önemli.DJ ‘imizle de gecenizde davetlilerinizle beraber unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Bu özel gecenizde fotoğraf ve video hizmetinizi de biz üstleniyoruz. Kiminle güldüğünüz kiminle duygulandığınızı unutmak istemezsiniz. Bu yüzden sizler için hatıralarınızı kaydediyoruz.

Sadece düğün organizasyonlarınızda değil, açılış ve etkinlik organizasyonlarının da planlamalarını yapıyoruz. Sünnet düğünü, piknik, parti, nişan, mezuniyet töreni ve daha fazlası. En özel günlerinizde HD müzik organizasyon olarak sizi özel kılmak günü güzelleştirmek için çalışıyoruz.

Ekipman alt yapımız ve güçlü kadromuz ile beraber hizmet verebilmemiz için 4 hafta önceden iletişime geçin. Bizde unutulmaz gecenizi sizlerle planlayalım, hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

İletişim

 • Adres:

  Beyazıt Mh. Dervişhilmi Sk. 15/1 SELÇUKLU

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  HD Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.