Adases Ses Işık Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Diğer, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

SY Düğün Davet Organizasyon
82 4 10

Bornova

SY Düğün Davet Organizasyon

30-40 TL
Türkata Concept
49

Buca

Türkata Concept

20-30 TL
Cnv Organizasyon
16 2

Gaziemir

Cnv Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

Yöresel bir düğün yapmak pek çok açıdan zor olabilir. Öncelikle yöresel düğünlerde yöresel şarkıların çalınması, bu şarkılar için müzik aletlerinin ayarlanması gerekir. Aynı şekilde şık ve modern bir düğün yapmak da en az yöresel bir düğün yapmak kadar zor olabilr. Modern müzik aletlerinin bulunması, istediğiniz şarkıların çalınması ve söylenmesi için doğru sanatçıların bulunması gerekir. Öncelikle tüm bunlar maddi açıdan bir zorluk yaşatır. Diğer yandan isteklerinizi karşılayabilecek ekiplerin bulunması da oldukça zor olabilir. Ancak ne tarz bir düğün yapmak isterseniz isteyin müzik ve ses konusunda size yardımcı olacak bir ekip var. Adases Ses Işık Organizasyon ekibi size bu konularda yardımcı olarak istediğiniz anlamda bir düğün yapmanızı sağlayacaktır.

İletişim

Sumeyra Baz

  • Adres: izmir

Adases  Ses Işık Düğün Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.