Nur Organizasyon

E-posta Gönder

 • İskenderun, Hatay.

Ekiple Tanışın

Nur Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  500-750 TL

Nur Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nur Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Nur Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Nur Organizasyon Hakkında

Sizin masalınız nasıl olmalı? Çiçeklerle bezenmiş bir salonda, sahil nikah töreni alanında, kokteyl veya kır düğünü konseptinde… Tercih edebileceğiniz onlarca konsept fikri ve tamamen size özel tarzları sunan Nur Organizasyon İskenderun’da faaliyet gösteriyor. Mutlu bir başlangıç yapmak isteyen çiftlerin tercih ettiği profesyonel organizasyon ekibimizle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Üstelik yıllardır işimizi aynı hassasiyet ve eksilmeyen kalite anlayışıyla sürdürüyor, her organizasyonu bir masala dönüştürüyoruz. Gelinlerimize mutluluk garantisi veriyor, ne kadar değerli olduklarını her an hissettiriyoruz.

Tarzı ve konseptiyle çok konuşulacak düğün töreninizde sizi neler bekliyor? Anlatalım:

Bilmeniz gereken en önemli konu; tüm isteklerinizin gerçekleştirildiği. Ekibimiz bu konuda son derece hassas çalışıyor. Tekrarı olmayan anlara hak ettiği özeni veriyor, doyasıya eğlendiğiniz anları değerli detaylarla ölümsüzleştiriyoruz. Düğün hazırlıklarını mekan özelinde yapmaya da özen gösteriyoruz. Mekan dekorasyonuna ve konseptine uyan tarzları keşfediyor; çiçek aranjmanları, tüller, romantik ışıklandırma ve süslemeleri de buna göre seçiyoruz.

Doğayla iç içe kır ve sahil düğünlerinde; nikah töreni alanı, gelin yolu, davet alanı ile fotoğraf çekilme alanlarında binbir renk çiçeğe yer veriyoruz. Mevsim çiçeklerine, mumlar, şamdan ve dekoratif ürünlerle şıklık katmayı da ihmal etmiyoruz. Bu arada aksesuar seçimlerini kütük, cam, pleki, ahşap ürünlerden yapıyor; tarzlarının bohem, vintage, rustik, bahar gibi konseptlere uymasına da dikkat ediyoruz. Aslında biz ne kadar anlatsak da kusursuz davetlerimiz hakkında net bir fikir sahibi olmak isterseniz, bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Benzeri olmayan davetlerimizi ve daha önceki çalışmalarımızı gördüğünüzde, Nur Organizasyon ayrıcalıklarını daha iyi hissedebilirsiniz.

Şıklık kadar kaliteye de önem veren ailemizin tasarladığı her davetin konseptine uyan müzik ziyafeti de konuklarımızı bekliyor. Unutmayın ki, düğün törenleriniz her detayı ile kusursuz olarak tasarlanıyor. Catering hizmeti sunan ekibimizin ve iş ortaklarımızın hazırladığı lezzetlerle ziyafete dönüşen bir davete hazır olun. Güzel anlarınızda mutluluğunuzu fotoğraf karelerinde ve düğün videosunda ölümsüzleştirmek isteyen çekim ekibimize poz vermeyi de ihmal etmeyin!

Siz de İskenderun düğün organizasyon şirketleri arasında Nur Organizasyon’u tercih ediyorsanız, gelin tanışalım. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için iletişim formu bu sayfa üzerinde yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Savaş, Şehit Pamir Cad./48 Sok. Ali Toker İş Hanı No:2, 31200 İskenderun/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.