Düğün Organizasyon Hatay

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Melodi Düğün Salonu & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, piknik, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, baby shower, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon masa / sandalye temini, süsleme, havai fişek, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, catering hizmetlerini vermektedir.

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Hakkında

Hayal ettiğiniz düğünü tamamen sizin belirlediğiniz konsept ve tarza göre olmasını istersiniz dimi? Tam olarak karşılayan ve bunu en iyi, en hızlı ve en kaliteli şekilde yapan bir organizasyon firmasıyla çalışmak istersiniz. İşte burada biz devreye giriyoruz. Melodi Düğün Salonu ve Organizasyon olarak bugüne kadar konuklarımızın hayallerini gerçekleştirdik ve %100 memnuniyetlerini sağladık. Neden bir diğeri siz olmayasınız?

Gecenizin başlangıcından sonuna kadar her ayrıntıyı özenle belirliyor, hiçbir detayı atlamıyoruz. Salon süslemelerini, aksesuar ve dekorları, sahneyi, müziği, davetiyeleri, ilk danslarınızı ve aklınıza gelen birçoğu için özenle ilgileniyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Uzun zamandır bu sektörde hizmet vermiş profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Bu isteklerinizle de özel olarak ilgilenen ekibimiz gecenin sonunda mutluluktan yüzünüzün güleceği bu ayrıntıları tamamlamak için en az 1 ay öncesinden hazırlıklara başlıyorlar.

Sadece düğün organize etmiyor, kına organizasyonlarında, evlilik teklifi organizasyonlarınızda, sahilde ve yatta nikâh organizasyonlarınızda, doğum günü organizasyonlarınızda ve sünnet organizasyonlarınızda da konuklarımızın yanında oluyoruz. Bu davetleri sizin için kusursuz bir hale getirmek bizim, keyfini çıkarmak ise sizin işiniz. Organizasyonlarınız için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçerseniz tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip oluyoruz. Dilerseniz bu taleplerinizi karşılıklı olarak konuşabiliyor ve her detayın net bir şekilde anlaşıldığına emin olmanızı sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda fiyat konusunda da konuklarımıza yardımcı olacağımızı söyleyebiliriz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için tamamen bütçenize göre hareket ediyoruz. Hatay düğün organizasyonları arasında belli bir yere sahip olduğumuzu ve bugüne kadar birçok Hataylının özel gününü planladığımızı söyleyebiliriz.

Tüm bu fırsatlarımızdan faydalanmak çok kolay. Kusursuz bir organizasyonu bırakın biz sizin yerinize halledelim. Yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak olacak.

İletişim

  • Adres::

    Bahçelievler Mahallesi, 31960 Erzin/Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.