Melodi Düğün Salonu & Organizasyon

E-posta Gönder

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Hakkında

Hayal ettiğiniz düğünü tamamen sizin belirlediğiniz konsept ve tarza göre olmasını istersiniz dimi? Tam olarak karşılayan ve bunu en iyi, en hızlı ve en kaliteli şekilde yapan bir organizasyon firmasıyla çalışmak istersiniz. İşte burada biz devreye giriyoruz. Melodi Düğün Salonu ve Organizasyon olarak bugüne kadar konuklarımızın hayallerini gerçekleştirdik ve %100 memnuniyetlerini sağladık. Neden bir diğeri siz olmayasınız?

Gecenizin başlangıcından sonuna kadar her ayrıntıyı özenle belirliyor, hiçbir detayı atlamıyoruz. Salon süslemelerini, aksesuar ve dekorları, sahneyi, müziği, davetiyeleri, ilk danslarınızı ve aklınıza gelen birçoğu için özenle ilgileniyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Uzun zamandır bu sektörde hizmet vermiş profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Bu isteklerinizle de özel olarak ilgilenen ekibimiz gecenin sonunda mutluluktan yüzünüzün güleceği bu ayrıntıları tamamlamak için en az 1 ay öncesinden hazırlıklara başlıyorlar.

Sadece düğün organize etmiyor, kına organizasyonlarında, evlilik teklifi organizasyonlarınızda, sahilde ve yatta nikâh organizasyonlarınızda, doğum günü organizasyonlarınızda ve sünnet organizasyonlarınızda da konuklarımızın yanında oluyoruz. Bu davetleri sizin için kusursuz bir hale getirmek bizim, keyfini çıkarmak ise sizin işiniz. Organizasyonlarınız için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçerseniz tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip oluyoruz. Dilerseniz bu taleplerinizi karşılıklı olarak konuşabiliyor ve her detayın net bir şekilde anlaşıldığına emin olmanızı sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda fiyat konusunda da konuklarımıza yardımcı olacağımızı söyleyebiliriz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için tamamen bütçenize göre hareket ediyoruz. Hatay düğün organizasyonları arasında belli bir yere sahip olduğumuzu ve bugüne kadar birçok Hataylının özel gününü planladığımızı söyleyebiliriz.

Tüm bu fırsatlarımızdan faydalanmak çok kolay. Kusursuz bir organizasyonu bırakın biz sizin yerinize halledelim. Yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak olacak.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mahallesi, 31960 Erzin/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.