Düğün Organizasyon Denizli

VIP Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

VIP Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

VIP Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

VIP Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

VIP Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, VIP Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

VIP Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

VIP Organizasyon ile 5 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

VIP Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

VIP Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan, piknik, açılışlar, baby shower, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

VIP Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

VIP Organizasyon kına gecesi, dekor, çiçek, fotoğraf ve video, havai fişek, davetiye, pasta, barkovizyon, süsleme, mekan giydirme, nikah şekeri hizmetlerini vermektedir.

VIP Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

VIP Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

VIP Organizasyon Hakkında

Düğünlerin, çiftler için ne kadar önemli bir organizasyon olduğunun bilincindeyiz. Biz de VIP Organizasyon olarak her hizmetin tam, hiçbir detayın ise atlanmadan sağlanmasına önem veriyoruz. Bugünün tüm yükünü omzunuzdan alıyor, size sadece bir kez yaşayacağınız bu özel ânların tadını çıkarmayı öneriyoruz. Sizin yerinize düşünecek, sizin yerinize çalışacağız!

Açıldığımız ilk günden beri “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesiyle faaliyet gösteriyor, bizi tercih eden çiftlerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Bunu sadece hizmet anlayışımız ile değil, kullandığımız süsleme aksesuarları, masa ve sandalye giydirmeleri ve ışık ekipmanları gibi ayrıntılar ile de sağlıyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde kendimizi sürekli geliştiriyor, çağın gerekliliklerine ayak uyduruyoruz. En yeni trendleri yakından takip ediyor gerek düğünlerde gerekse de evlilik tekliflerinde yaratıcı fikir ve pratik çözümler ile çiftlerimizi memnun ediyoruz. Bu özelliklerimiz ile de Denizli düğün organizasyon firmaları arasında farklılaşıyoruz. Farkımızı hissetmek ve telafisi olmayan bugünü profesyonel bir isim ile sorunsuz bir şekilde geçirmek istemez misiniz?

Düğünler dışında söz ve nişan, sünnet düğünü, kına gecesi ve evlilik teklifleri gibi organizasyonları da planlayabiliyoruz. Tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimizden yararlanmak isteyen herkesi VIP Organizasyon farkını yaşamaya davet ediyoruz. Bunun için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Böylelikle hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, tüm süreci en ince detayına kadar planlıyor ve kusursuz bir hizmet sağlamaya başlıyoruz.

VIP Organizasyon Denizli dışındaki pek çok şehirde de faaliyet gösterebiliyor. Salda Gölü’nden Abant Gölü’ne, Saat Kulesi’nden Kız Kulesi’ne kadar Türkiye’nin birçok farklı noktasında imkânlarını çiftleriyle buluşturabiliyor.

Eğer hakkımızda daha fazla şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Pelitlibağ Mah. İstiklal Cad.No:61/C Pamukkale Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.