Şato Konsept Organizasyon

E-posta Gönder

Şato Konsept Organizasyon

Şato Konsept Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Şato Konsept Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şato Konsept Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Şato Konsept Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli, Vintage/Retro, Bohem, Gotik, Rustik

Şato Konsept Organizasyon Hakkında

Doğanın mucizesi çiçekler, aranjman ve peyzaj çalışmaları konusunda yetenekli ekibimizle 1976 yılında düğün sektöründeki yerimizi aldık! Şato Konsept ailesi olarak her zaman kaliteli hizmet için doğru stratejileri kullandık ve planlama yeteneğimizle çiftlerimizi mutlu ettik. En küçük detaylara, hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirirken “Kalitenin detaylarda gizli”, olduğunu hiç unutmadık! Bu sayede Denizli’de başladığımız yolculuğumuzda Aydın organizasyon şirketleri arasında da yerimizi alarak devam ediyoruz.

Şimdi ise, sıra sizin gecenizi benzersiz kılacak ayrıntılar için çalışmaya başlamakta! Bilmelisiniz ki hazırlık süreçleri ve planlama için randevu sistemi ile çalışıyoruz. En küçük bir adımı bile atlamıyor, istek ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden isteklerinizi öğrendikten sonra demo masa oluşturuyor ve mutlaka beğeninize sunuyoruz. Konsept seçiminizden emin olduğunuzda, tercih ettiğiniz, aksesuarlar, dekorlar ve çiçeklerle mekan süslemelerine başlıyoruz. Açık veya kapalı davet alanlarını dilediğiniz gibi dekore edebiliyoruz. Ayrıca mekana uyumlu objeleri, dekorasyona yakışan konseptleri seçmeye özen gösteriyoruz. Arzu ederseniz, bu konuda organizasyon danışmanlığı da yapıyoruz.

İşimizdeki ustalıkla A’dan Z’ye davetler tasarlıyoruz. Catering hizmetleri, canlı müzik ve DJ performanslar için de profesyonel çözüm ortaklarımızla yanınızda oluyoruz. Şato Konsept Organizasyon tarafından düzenlenen düğününüzde; fotoğraf çekimleri, video kayıtlar, davetiye basımı, araç kiralama ve balayı tatili için de endişelenmenize gerek yok. Çiçeklerle bezenmiş davet alanlarında kendinizi özel hissetmeniz için güler yüzlü hizmet personelimiz de hazır. Çünkü çok konuşulacak bir düğün organize etmek isteyen çiftlerimize, mutlu olacakları keyifli bir atmosfer yaratmak her zaman ilk önceliğimiz oluyor. Bu da bizi organizasyon yönetimi görevini üstlenmeye itiyor. Süreçleri titizlikle takip eden deneyimli ekibimizle, düğün ritüellerini sıralı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Törenler boyunca size eşlik edecek konuklarınızla da en iyi şekilde ilgileniyoruz.

Aydın düğün organizasyonları için aradığınız çözüm ortağını bulduğunuzu düşünüyorsanız, Şato Konsept Organizasyon iletişim bilgileri sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.