S-rat Professional Editions

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

S-rat Professional Editions Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

S-rat Professional Editions Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

S-rat Professional Editions Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

S-rat Professional Editions Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

S-rat Professional Editions Hakkında

Hayalinizde bir düğün var fakat, bunu nasıl planlayacağınız konusunda endişeleriniz mi var? Daha önce deneyiminiz olmayan bir konuda böyle düşünmekte çok haklısınız. O zaman, işi bir bilene bırakmanızı öneririz! Denizli düğün organizasyon firmaları arasında Srat Professional Editions ailesi olarak, şimdiye kadar, pek çok çiftimizin tatlı telaşına ortak olduk ve en güzel hislerini paylaştık. Sizi de hayallerinize kavuşturmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sektörde uzun yıllar bulunmamızdan dolayı, fazlasıyla tecrübe edindik. Bu tecrübelerle birlikte, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz ve size kusursuz bir düğün organizasyonu sunuyoruz! Yaptığımız işlere bakarak bu konudaki iddiamızın kanıtını görebilirsiniz. Şimdi dilerseniz, siz değerli çiftlerimiz için ne gibi imkanlar sağladığımızdan bahsedelim.

İlk olarak, hayalinizdeki düğünün nasıl olduğunu öğreniyoruz. Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme kararı aldığınızda elbette, bunu düşünmüşsünüzdür. Tamamen sizin fikirlerinize ve düğün yapacağınız mekana göre, planımızı oluşturuyoruz. Açık veya kapalı alan fark etmeksizin, her mevsimde size en iyi olanakları sağlıyoruz.

Ayakta nikah konseptiyle düğününüzü düzenleyecekseniz, muhteşem bir gün batımı manzarasını tercih etmenizi öneririz. Yemekli düğün düzeninde bir oturma planı istiyorsanız, mekana ve davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerinizi yerleştiriyoruz ve en güzel aksesuarlarla süslüyoruz.

Düğününüzde misafirlerinize, Türk mutfağından muhteşem lezzetler sunmak isterseniz, güvendiğimiz bir catering firmasıyla anlaşmamız bulunuyor. Bu sayede misafirlerinize, yemek menüsü veya ordövr tabağı şeklinde eşsiz tatlar sunabilirsiniz. Düğün öncesi tadım olanağımız sayesinde de değiştirmek istediğiniz herhangi bir şey olursa, söylemeniz yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve Denizli düğün organizasyon fiyatlarını öğrenmek için, sayfanın hemen yanındaki formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! En özel gününüzde bir payımızın olması ve gözlerinizdeki ışıltıyı görmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.