Nişantaşı Organizasyon

E-posta Gönder

Nişantaşı Organizasyon

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Nişantaşı Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Nişantaşı Organizasyon Özellikler

 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Nişantaşı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Havai fişek, Kına gecesi


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Nişantaşı Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partilerinize Nişantaşı Organizasyon Denizli adresinin sunduğu fırsatlarla güzelleştiriyoruz. Markalaşan ismimizle birlikte siz değerli gelin ve damadın isteklerini yerine getiriyor, kaliteli hizmetimizden ödün vermeden büyük bir özveriyle organizasyonları düzenliyoruz.

Düğün ile ilgili tüm süreci planlıyor, sizi yormadan ve farklı firmalarla uğraşmadan tek bir çatı altında tüm ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlıyoruz. Farklı düğün konseptleri düzenleyebiliyoruz. İstediğiniz her temanın altından başarıyla kalkıyor, davetli masalarında, mekânın duvarlarında ve pistte organizasyon ekibimizin farkını ortaya koyuyoruz. Özel taklarla birlikte gecenin başında davetlilere görsel bir şölen sunuyoruz. Davetliler adım attıkça dekorasyon konusunda oldukça başarılı olduğumuz görüyorlar. Bugüne kadar çalıştığımız her çiften organizasyon yönetme ve mekân dizaynı konusunda tam not aldık.

Düğününüzü nerede düzenlediğiniz çok önemli. Düğün salonları, oteller ve sosyal tesisler için farklı konsept önerilerimiz bulunuyor. Ayrıca düğün mekânınızın farklı özellikleri varsa da değerlendirmek amacıyla mekân keşfine çıkıyor, yeni konseptler yaratabiliyoruz.

Tüm düğün hizmetlerine yer verdiğimiz bir paket hazırladık. Burada her bütçeye göre ürünlerimizi sıraladık. Dilediğiniz, cebinize uygun hizmetlerimizden oluşan paketimizi tercih edebilir, ek hizmetler de talep edebilirsiniz. Masa ve sandalye çeşitleri, farklı dekor ve süslemeler, gelin yolu süsleme ve dizaynı, kamera ve fotoğraf çekimi, barkovizyon, sahne kurulumu, DJ ve müzik grupları hizmetlerimiz de bulunuyor. Nasıl bir organizasyon hayal ettiğinizi bize söylemeniz yeterli.

Düğünden sadece birkaç hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Hemen bir randevu ayarlayarak buluşabilir, istekleri dinleyebiliriz. Ekibimiz sizler için hummalı bir çalışma yürütüyor, hayal ettiğiniz düğünü Denizli organizasyon firmaları arasından Nişantaşı Organizasyon sağlıyor.
Siz de bizimle çalışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak organizasyon sorumlumuzla tanışabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.