Neslinin Süsleri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Neslinin Süsleri Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Neslinin Süsleri Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Neslinin Süsleri Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Neslinin Süsleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Birçok stil çalışabiliyorum.

Neslinin Süsleri Hakkında

Ben Neslihan. 3 yıldır sizin en özel anlarınız için Neslinin Süsleri adı altında hizmet vermekteyim. Tabii ki o kalabalık eğlenceleriniz için tek başıma değilim. Kişi sayısına göre ben de ekibimdeki arkadaşlarımı organizasyon sürecine dahil ediyorum. Böylelikle her şey tam zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılmış oluyor.

Düğün organizasyonlarında istenilen renklerde çalışabiliyorum. Son sezonun trendi daha çok mor rengi olduğu için, bu renkte her çeşit malzemem var diyebilirim aslında. Ama bunun dışında dediğim gibi istediğiniz renkte organizasyonları yapıyorum. Böylelikle hayalinizi kurduğunuz o güne dair her şey sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşmiş oluyor. Ayrıca sadece düğün değil aynı zamanda nişan, sünnet, doğum günü gibi etkinliklerde de organizasyon yapıyorum ve bu özel günleriniz için hayal ettiğiniz hediyelikleri misafirlerinize dağıtabilmeniz için hazırlıyorum. Böylelikle nikah şekeri ya da hediyelik gibi detayları düşünmenize gerek kalmıyor. Çünkü o detayları ben sizim düşünüyor ve aynı zamanda yapıyorum.

Bunlara ek olarak bahsetmek istediğim diğer şeylerden biri masa ve sandalyelerim. Adeta kraliyet ailesinin düğününe katılmış gibi hissettireceğiniz misafirlerinizi yuvarlak veya kare masaların etrafına dizilmiş tiffany model sandalyelere oturtuyoruz. Bu masa ve sandalyeleri de dilediğiniz gibi giydirebiliyoruz. İsteğinize uygun konseptler oluşturabiliyoruz. Masaların üzerine de arzunuza göre canlı çiçekler koyuyoruz. Böylelikle rengarenk çiçekler ve güzel kokular arasında kendinizi harikalar diyarında gibi hissediyorsunuz.

Bütün bahsettiğimiz bu hisleri yaşamak ve misafirlerinize de aynı duyguları yaşatmak istiyorsanız, benimle formdan iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.