Düğün Organizasyon Denizli

Neslinin Süsleri

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Neslinin Süsleri Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Neslinin Süsleri Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Neslinin Süsleri Sıkça Sorulan Sorular

Neslinin Süsleri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Neslinin Süsleri şehir dışında hizmet vermiyor.

Neslinin Süsleri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Neslinin Süsleri ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Neslinin Süsleri organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Birçok stil çalışabiliyorum."

Neslinin Süsleri düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Neslinin Süsleri düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, piknik, baby shower, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Neslinin Süsleri hangi hizmetleri vermektedir?

Neslinin Süsleri süsleme, kapalı çadır, masa / sandalye temini, lcv hizmeti, çiçek, nikah şekeri, kına gecesi, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

Neslinin Süsleri düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Neslinin Süsleri organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Neslinin Süsleri Hakkında

Ben Neslihan. 3 yıldır sizin en özel anlarınız için Neslinin Süsleri adı altında hizmet vermekteyim. Tabii ki o kalabalık eğlenceleriniz için tek başıma değilim. Kişi sayısına göre ben de ekibimdeki arkadaşlarımı organizasyon sürecine dahil ediyorum. Böylelikle her şey tam zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılmış oluyor.

Düğün organizasyonlarında istenilen renklerde çalışabiliyorum. Son sezonun trendi daha çok mor rengi olduğu için, bu renkte her çeşit malzemem var diyebilirim aslında. Ama bunun dışında dediğim gibi istediğiniz renkte organizasyonları yapıyorum. Böylelikle hayalinizi kurduğunuz o güne dair her şey sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşmiş oluyor. Ayrıca sadece düğün değil aynı zamanda nişan, sünnet, doğum günü gibi etkinliklerde de organizasyon yapıyorum ve bu özel günleriniz için hayal ettiğiniz hediyelikleri misafirlerinize dağıtabilmeniz için hazırlıyorum. Böylelikle nikah şekeri ya da hediyelik gibi detayları düşünmenize gerek kalmıyor. Çünkü o detayları ben sizim düşünüyor ve aynı zamanda yapıyorum.

Bunlara ek olarak bahsetmek istediğim diğer şeylerden biri masa ve sandalyelerim. Adeta kraliyet ailesinin düğününe katılmış gibi hissettireceğiniz misafirlerinizi yuvarlak veya kare masaların etrafına dizilmiş tiffany model sandalyelere oturtuyoruz. Bu masa ve sandalyeleri de dilediğiniz gibi giydirebiliyoruz. İsteğinize uygun konseptler oluşturabiliyoruz. Masaların üzerine de arzunuza göre canlı çiçekler koyuyoruz. Böylelikle rengarenk çiçekler ve güzel kokular arasında kendinizi harikalar diyarında gibi hissediyorsunuz.

Bütün bahsettiğimiz bu hisleri yaşamak ve misafirlerinize de aynı duyguları yaşatmak istiyorsanız, benimle formdan iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Sarayköy

  • Haritadaki Konumu

    Neslinin Süsleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.