Düğün Organizasyon Denizli

Naz Event

5,0
  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Naz Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Naz Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Naz Event Sıkça Sorulan Sorular

Naz Event şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Naz Event şehir dışında hizmet veriyor.

Naz Event ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Naz Event ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Naz Event hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Naz Event restoran, bahçe/kır düğünü, düğün salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Naz Event hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Naz Event modern, romantik, klasik, bohem tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Naz Event düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Naz Event düğün organizasyonu dışında parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Naz Event hangi hizmetleri vermektedir?

Naz Event pasta, kına gecesi, süsleme, çiçek, fotoğraf ve video, mekan giydirme, dekor hizmetlerini vermektedir.

Naz Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Naz Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Naz Event Hakkında

Müstakbel eşinizle aşkınızı ölümsüz kılacağınız o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde her detayın muhteşem olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Naz Organizasyon olarak size her ayrıntısıyla içinize sinecek bir düğün organizasyonu sunmak için profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

İşini aşkla yapan zevk sahibi ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Şimdiye kadar bir çok muhteşem davete imza atarak, çiftlerin mutluluklarına kusursuz organizasyonlarımızla ortak olduk. Gerçekleştirdiğimiz her organizasyondan çiftlerin düğün telaşları içerisindeki ihtiyaçlarını, düğün organizasyonların dair gerekli olabilecek ayrıntıları iyi bir şekilde öğrendik. Şimdi de her organizasyonumuzda kendimizi bir adım ileri taşıma için çalışıyoruz. Bunun için organizasyon sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz.

Düğün organizasyonunuzda sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayıp, beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz. Bunun için organizasyonunuzdan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizi tanıyor, düğün organizasyonunuza dair hayallerinizi dinliyor ve düğün organizasyonunuzda uygulamamızı istediğiniz konsepti öğreniyoruz. Eğer henüz bir düğün için bir konsept belirleyemediyseniz de endişenmenize hiç gerek yok. Çünkü zevk sahibi ekibimizle size uygun bir konsept belirleme hizmeti veriyoruz. Ardından düğün mekanınızdaki tüm hazırlıkları bu konsepte uygun şekilde yaparak, her şeyin beraber bir ahenk içinde görünmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonu hazırlıklarınızda her adımımızdan sizi haberdar ediyoruz. Bu sayede her detayın içinize tam olarak sinecek şekilde hazırlıyoruz.

Düğününüzden önce bir demo masa hazırlıyoruz. Bu demo masa sayesinde düğününüzden önce konseptinizde ve süslemelerinizde dilediğiniz gibi değişimler yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Birbirinden güzel düğün organizasyonlarının yanında baby showelar, doğum odası hazırlıkları, özel partiler, nişan törenleri, doğum günü partileri ve diş buğdayı organizasyonları için de hizmet veriyoruz. Her özel gününüze sihirli dokunuşlarımızla ortak olarak, size muhteşem organizasyonlar hazırlıyoruz.

Siz de mutluluğa kusursuz bir düğün organizasyonuyla “evet” demek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Naz Event Denizli düğün organizasyon fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Denizli

Naz Event Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sultan & Erkay

Düğün Tarihi: 21.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Saracoğlu Kasrında yapmış olduğumuz çok çok çok stresli düğün merasiminde, resmen kurtarıcı/kahraman gibi yer alan enerjileri ile hep pozitif olmamızı sağlayan harika ekip. Düğün günü başımıza gelen aksilikleri ruhumuz bile duymadan halledip bize hiç birşey çaktırmadan 4-4’lük düğün organizasyonunu... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.