Naz Event

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Naz Event Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Naz Event Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Naz Event Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Naz Event Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Mekan giydirme, Pasta, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü, Restoran, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Bohem

Naz Event Hakkında

Müstakbel eşinizle aşkınızı ölümsüz kılacağınız o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde her detayın muhteşem olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Naz Organizasyon olarak size her ayrıntısıyla içinize sinecek bir düğün organizasyonu sunmak için profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

İşini aşkla yapan zevk sahibi ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Şimdiye kadar bir çok muhteşem davete imza atarak, çiftlerin mutluluklarına kusursuz organizasyonlarımızla ortak olduk. Gerçekleştirdiğimiz her organizasyondan çiftlerin düğün telaşları içerisindeki ihtiyaçlarını, düğün organizasyonların dair gerekli olabilecek ayrıntıları iyi bir şekilde öğrendik. Şimdi de her organizasyonumuzda kendimizi bir adım ileri taşıma için çalışıyoruz. Bunun için organizasyon sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz.

Düğün organizasyonunuzda sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayıp, beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz. Bunun için organizasyonunuzdan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizi tanıyor, düğün organizasyonunuza dair hayallerinizi dinliyor ve düğün organizasyonunuzda uygulamamızı istediğiniz konsepti öğreniyoruz. Eğer henüz bir düğün için bir konsept belirleyemediyseniz de endişenmenize hiç gerek yok. Çünkü zevk sahibi ekibimizle size uygun bir konsept belirleme hizmeti veriyoruz. Ardından düğün mekanınızdaki tüm hazırlıkları bu konsepte uygun şekilde yaparak, her şeyin beraber bir ahenk içinde görünmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonu hazırlıklarınızda her adımımızdan sizi haberdar ediyoruz. Bu sayede her detayın içinize tam olarak sinecek şekilde hazırlıyoruz.

Düğününüzden önce bir demo masa hazırlıyoruz. Bu demo masa sayesinde düğününüzden önce konseptinizde ve süslemelerinizde dilediğiniz gibi değişimler yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Birbirinden güzel düğün organizasyonlarının yanında baby showelar, doğum odası hazırlıkları, özel partiler, nişan törenleri, doğum günü partileri ve diş buğdayı organizasyonları için de hizmet veriyoruz. Her özel gününüze sihirli dokunuşlarımızla ortak olarak, size muhteşem organizasyonlar hazırlıyoruz.

Siz de mutluluğa kusursuz bir düğün organizasyonuyla “evet” demek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Naz Event Denizli düğün organizasyon fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Naz Event Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

S&E

Sultan & Erkay

Düğün Tarihi: 21.08.2021Saracoğlu Kasrında yapmış olduğumuz çok çok çok stresli düğün merasiminde, resmen kurtarıcı/kahraman gibi yer alan enerjileri ile hep pozitif olmamızı sağlayan harika ekip. Düğün günü başımıza gelen aksilikleri ruhumuz bile duymadan halledip bize hiç birşey çaktırmadan 4-4’lük düğün organizasyonunu... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.