Naz Event

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Süsleme, Pasta, Mekan giydirme, Dekor
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Parti, Mezuniyet törenleri, Davet ve resepsiyon, Nişan

Önerilen Firmalar

Via Events
50 1

Pamukkale

Via Events

Dream Events
41 9 10

Pamukkale

Dream Events

Lil Organizasyon
28 1 2

Pamukkale

Lil Organizasyon

Hakkında

Müstakbel eşinizle aşkınızı ölümsüz kılacağınız o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde her detayın muhteşem olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Naz Organizasyon olarak size her ayrıntısıyla içinize sinecek bir düğün organizasyonu sunmak için profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

İşini aşkla yapan zevk sahibi ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Şimdiye kadar bir çok muhteşem davete imza atarak, çiftlerin mutluluklarına kusursuz organizasyonlarımızla ortak olduk. Gerçekleştirdiğimiz her organizasyondan çiftlerin düğün telaşları içerisindeki ihtiyaçlarını, düğün organizasyonların dair gerekli olabilecek ayrıntıları iyi bir şekilde öğrendik. Şimdi de her organizasyonumuzda kendimizi bir adım ileri taşıma için çalışıyoruz. Bunun için organizasyon sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz.

Düğün organizasyonunuzda sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayıp, beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz. Bunun için organizasyonunuzdan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizi tanıyor, düğün organizasyonunuza dair hayallerinizi dinliyor ve düğün organizasyonunuzda uygulamamızı istediğiniz konsepti öğreniyoruz. Eğer henüz bir düğün için bir konsept belirleyemediyseniz de endişenmenize hiç gerek yok. Çünkü zevk sahibi ekibimizle size uygun bir konsept belirleme hizmeti veriyoruz. Ardından düğün mekanınızdaki tüm hazırlıkları bu konsepte uygun şekilde yaparak, her şeyin beraber bir ahenk içinde görünmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonu hazırlıklarınızda her adımımızdan sizi haberdar ediyoruz. Bu sayede her detayın içinize tam olarak sinecek şekilde hazırlıyoruz.

Düğününüzden önce bir demo masa hazırlıyoruz. Bu demo masa sayesinde düğününüzden önce konseptinizde ve süslemelerinizde dilediğiniz gibi değişimler yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Birbirinden güzel düğün organizasyonlarının yanında baby showelar, doğum odası hazırlıkları, özel partiler, nişan törenleri, doğum günü partileri ve diş buğdayı organizasyonları için de hizmet veriyoruz. Her özel gününüze sihirli dokunuşlarımızla ortak olarak, size muhteşem organizasyonlar hazırlıyoruz.

Siz de mutluluğa kusursuz bir düğün organizasyonuyla “evet” demek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Naz Event Denizli düğün organizasyon fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Bilge Sevim

  • Adres: DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!