Düğün Organizasyon Denizli

Loca Medya Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Loca Medya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Loca Medya Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Loca Medya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Loca Medya Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Loca Medya Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Loca Medya Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Loca Medya Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Loca Medya Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Loca Medya Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, doğum günü, parti, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Loca Medya Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Loca Medya Organizasyon dj, mekan giydirme, sanatçı, dekor, lcv hizmeti, havai fişek, nikah şekeri, kapalı çadır, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, süsleme, kına gecesi, fotoğraf ve video, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Loca Medya Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Loca Medya Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Loca Medya Organizasyon Hakkında

2006 yılında hizmete başlayan firmamız, sektörde kazandığı tecrübelerle düğün gününüzü en güzel şekilde organize etmek için burada! Loca Medya Organizasyon Ege Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye'nin birçok ilindeki çiftlere de yardımcı oluyor. 25 kişilik genç ve dinamik bir ekipten oluşan profesyonel organizasyon kadromuzla her isteğinizi yerine getirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Eğer siz de düğününüzü organize edecek tecrübeli bir ekip arayışındaysanız bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle her detayın hayallerinizdeki gibi olması için önce sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışıyoruz. Düğünden haftalar önce bir ön görüşme yapıyor, taleplerinizi değerlendiriyoruz. Kafanızda şekillendirdiğiniz organizasyon şeklinde eksiklikler varsa eklemeler yapıyor, fikirlerimizi sunuyoruz. Başarıya giden 3 adım olarak nitelendirdiğimiz sürecimiz şu şekilde ilerliyor;

Araştırma ve planlama: Bu adımda organizasyonu iyi bir şekilde yönetilmek için planlamalar yapıyor, düğün konseptinizi belirliyoruz.

Uygulama ve tasarım: Planladığımız konseptleri hayallerinize uygun olacak şekilde hayata geçiriyoruz.

Test, inceleme ve teslim: Size kusursuz bir gün yaşatmak için tasarladığımız konseptleri defalarca kontrol ediyoruz. Bu süreçte size sadece anın tadını çıkarmak ve doyasıya eğlenmek kalıyor.

Loca Medya Organizasyon olarak, bugüne kadar birçok çiftin heyecanlarına ortak olduk ve her birinin bize çok şey kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Elde ettiğimiz başarılılar ve memnuniyet geri dönüşlerinin sağladığı olağanüstü motivasyonu bizi tercih eden çiftlerin düğünlerine de yansıtmaya çalıştık ve yaptık da... Şimdi de profesyonel hizmetlerimizle sizin hayallerinize ışık tutmak birlikte güzel bir süreç geçirmek istiyoruz. Eğer siz de Denizli düğün organizasyon firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Altıntop Mh. Meserret Sk. Köseer İş Merkezi, K:7 D:25 DENİZLİ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.