Kertenkele Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Kertenkele Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Kertenkele Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kertenkele Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kertenkele Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Birçok çeşit mevcut. Daha çok konsept çalışmak.

Kertenkele Organizasyon Hakkında

Misafirlerinizin de en az sizin kadar değer verildiği, onların fikirlerinin de önemsendiği bir organizasyon şirketiyle çalışmak istemez misiniz? Hem de 1999 yılından beri bu sektörde olan bir şirketle. Biz Kertenkele Organizasyon olarak öncelikli olarak düğün günlerinizde, sonrasında ise doğum günlerinde, nişanda, kurumsal etkinliklerde, açılışlarda, piknik etkinliklerinde, sünnetlerde ve baby shower partilerinde ve aklınıza gelebilecek her organizasyon türünde yanınızda olmak istiyoruz. Çünkü kendimize ve yıllardır yaptığımız işe güveniyoruz. Hayalini kurduğunuz o gününüze ait görüntüyü, size sağlıyoruz. Düşlerinizden alıp, gerçekliğe dönüştürüyoruz.

Gelelim hizmetlerimizi nasıl yaptığımıza ve aksesuar olarak neler kullandığımıza. İlk olarak dilediğiniz renkler bizde var diyebiliriz. Daha önce de belirttiğimiz gibi tam olarak düşlerinizi süsleyen görüntüyü size sağlıyoruz diye boşuna demiyoruz. Elimizde birçok konsept mevcut. Dilerseniz Retro dilerseniz klasik ya da ben ikisini de istemiyorum derseniz de modern... Yok ben çok farklı bir konsept düşünüyorum hiç kimsede olmayan ya da daha önce çevrem tarafımdan görülmemiş derseniz o da mevcut tabii ki.

Gerçekleştirebilmemiz içinse tek yapmanız gereken tam olarak ne isteğinizi bize iletmek. Ayrıca “ben bütün olarak organizasyon hizmetinden yararlanmak istemiyorum”, “kınamı evde yapacağım sadece sizden tag kiralamak istiyorum” da diyebilirsiniz. Size aksesuarlarımızı tek olarak da kiralayabiliyoruz. Rengarenk çiçekleri de dilerseniz canlı dilerseniz de yapay olarak seçme imkânı sunuyoruz.

Ek olarak söylemek istediğimiz önemli detaylar mevcut. Özel günlerinize dilerseniz nostalji havası katabilecek pamuk şeker ve Osmanlı macununu katabilirsiniz. Ayrıca patlamış mısır makinasıyla da misafirlerinize bol bol ikramda bulunabilirsiniz. Sünnet içinse dilerseniz palyaço ile çocukları eğlendirebilir ya da Karagöz&Hacivat ile çocukları güldürebilirsiniz.

Siz de düğün günlerinizin ya da diğer özel günlerinizin eğlenceli ve bol kahkahalı geçmesini diliyorsanız, teklif formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Merkezefendi- Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kertenkele Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.