Karamel Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Sarayköy, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Lil Organizasyon
16 1 3

Pamukkale

Lil Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Yolculuğumuza Sarayköy’de butik davetleri organize ederek başladık. Çiftlerimizin aşkı bizim için her zaman büyük bir heyecan ve mutluluktu. Karamel Organizasyon ailesi olarak işimizi daha kaliteli ve benzersiz kılmak için çok çalıştık. Sevgi ve beğeninizi kazanarak tasarladığımız her davette fark yaratan dokunuşlarla şıklığımızı hissettirmeyi hedefledik. Şimdi ise, sizin düğün töreniniz için hazırlıklara başlıyoruz.

Hiç vakit kaybetmeden ilk görüşmeyi düzenliyoruz. Bu sayede istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Rüya gibi bir gece için konsept hazırlıkları, demo masa düzenlemeleri ve sürekli iletişim ağımız sayesinde her detayı planlıyoruz. Tekrarı olmayan anlarınızı riske atmıyor, masallardaki gibi bir gecenin yıldızı olmanız için çalışıyoruz.

Düğün mekanı özelinde masa ve sandalye süslemeleri tercih ediyoruz. Mekan dekorasyonuyla uyumlu bir şıklık yaratıyoruz. Bunun için nikah masası dekorasyonuyla başlıyor, gecenin size özel alanlarını tasarlıyoruz. Özel bir tak seçmenizi istiyor, nikah töreni alanını benzersiz kılacak detaylara yer veriyoruz. Yuvarlak taklar, gazebo, LED ışıklarla ve çiçeklerle bezenmiş arka fon perdeleri tercih ediyoruz. Davet alanında; gelin yolu, sahne, dans pisti, konuklarınız için ziyafet alanı veya kokteyl bistroları düzenliyoruz. Dekorasyonu; çiçek aranjmanları, balonlar, aksesuar ve dekorlarla tamamlıyoruz.

Bu arada alanında uzman iş ortaklarımızla birlikte detaylı bir çalışma süreci yürütüyoruz ve Karamel Organizasyon Sarayköy’de anlaşmalı olduğumuz catering firması sayesinde, sofralarınıza ziyafet menüleri de taşıyoruz. Kesintisiz müzik ziyafeti için de müzisyenlerle anlaşma sağlıyoruz. Üstelik kendilerine hizmet personelimizle yardım etmeyi ihmal etmiyoruz. Çekim ekibiyle anlaşma sağlamadıysanız, bu konuda da destek verebilecek çalışma arkadaşlarımız olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Siz de her şeyin eşsiz bir uyumla tamamlandığı Denizli düğün organizasyonunuz için ekibimizle tanışmak isterseniz; iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor. Karamel Organizasyon ekibinin size özel hazırladığı konsept ve nikah hediyelerini incelemeden düğün hazırlıklarına başlamayın deriz!

İletişim

Saniye Kara

  • Adres: Turan Mah., Buldanlıoğlu Cad., No:2, Sarayköy, DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!