Düğün Organizasyon Denizli

İlke Organizasyon

5,0
İlke Organizasyon
  • Min. Fiyat
    1.000-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İlke Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.000-2.000 TL

İlke Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

İlke Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

İlke Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İlke Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

İlke Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İlke Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

İlke Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"klasik"

İlke Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

İlke Organizasyon balo salonu, kulüp/davet alanı, restoran, bahçe/kır düğünü, düğün salonu, havuz başı düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

İlke Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

İlke Organizasyon klasik, sade tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

İlke Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

İlke Organizasyon düğün organizasyonu dışında açılışlar, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

İlke Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

İlke Organizasyon çiçek, servis ve hizmet elemanı, süsleme, fotoğraf ve video, araç kiralama, havai fişek, dekor, kına gecesi, masa / sandalye temini, pasta, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.

İlke Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

İlke Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 1.000-2.000 TL aralığından başlamaktadır.

İlke Organizasyon Hakkında

Çiftlerin her ihtiyacına cevap vererek, ileri teknolojiye sahip ekipmanlar kullandığımız İlke Organizasyon’da, mutlu günlerin Denizli’deki adresi olmak için hizmet veriyoruz. Birbirinden farklı konseptlerimizle tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak organizasyonlara imza atıyoruz.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya geliyoruz. Toplantımız esnasında isteklerinizden ve hayallerinizden konuşuyoruz. Nasıl bir konsept istediğinize, nelere ihtiyacınız olduğuna dair birçok konuyu ele alıyoruz. Tüm planlamalarımızı detaylı olarak yapıyoruz. Bu süreç içerisinde de istediğiniz her soruyu cevaplıyoruz. Doğru yapılan bir plan ve düzgün yönetilen organizasyon süreciyle birlikte ortaya istediğiniz gibi bir organizasyon çıkıyor. Hatta organizasyondan önce bir demo masa hazırlıyor, konseptinizin kutlamanızda nasıl görüneceğini görebiliyorsunuz. Böylelikle bu aşamada istediğiniz değişiklikleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanı sıra araç kiralama hizmeti de veriyoruz. Hatta kırmızı bir vosvosumuz bile var. Düğün mekanınıza vosvosla giriş yaparak, unutulmaz bir nostalji yaşayabilirsiniz. Üstelik fotoğraflarınız için de harika bir dekor olacak. Fotoğraf ve video hizmeti de veriyoruz. En mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Çocuklarınıza hatta torunlarınıza gösterebileceğiniz harika bir hatıraya sahip oluyorsunuz. Bunların dışında da masa ve sandalye temini, servis ve hizmet elemanı gibi birçok hizmetimiz de bulunuyor. Kısacası, bizimle çalıştığınız takdirde birçok ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Yüksek motivasyonlu, sürdürebilir bir çalışma anlayışına sahibiz. Uzman personelimiz sayesinde organizasyonlarınızda iyi bir çözüm ortağı olarak elimizden geleni yapıyoruz. Uluslararası standartlarda düzenlediğimiz organizasyonlarımızda son derece disiplinli, yenilikleri takip eden ve Denizli düğün organizasyon firmaları arasında da örnek alınan bir şirket olmayı amaçlıyoruz. Sadece düğün değil aynı zamanda açılışlar, doğum günleri, kına geceleri, sünnet düğünleri gibi birçok organizasyonunuz için de başarıyla hizmet veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Merkezefendi / Denizli

  • Haritadaki Konumu

    İlke Organizasyon Yol Haritası

İlke Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ayşegül & Mustafa

Düğün Tarihi: 26.06.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Hizmet kalitesiyle taht model ve çeçitleriyle işini hakkıyla yapan bir firma görüşmeden kesinlikle karar vermeyin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.