İlke Organizasyon

1 Yorum

0258 225 5174

E-posta Gönder

 • Pamukkale, Denizli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
%17 i̇ndirim

Son gün 16/10/2022

Sünnet Tahtları Model Ve Renk Seçenekleriyle %17 İndirimli !

Sünnet Tahtları Model Ve Renk Seçenekleriyle Hizmetinizdeyiz Detaylar... devamı 

İlke Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  75-100 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

İlke Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

İlke Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Nişan, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  klasik


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu

Tüm Sorular

İlke Organizasyon Hakkında

Çiftlerin her ihtiyacına cevap vererek, ileri teknolojiye sahip ekipmanlar kullandığımız İlke Organizasyon’da, mutlu günlerin Denizli’deki adresi olmak için hizmet veriyoruz. Birbirinden farklı konseptlerimizle tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak organizasyonlara imza atıyoruz.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya geliyoruz. Toplantımız esnasında isteklerinizden ve hayallerinizden konuşuyoruz. Nasıl bir konsept istediğinize, nelere ihtiyacınız olduğuna dair birçok konuyu ele alıyoruz. Tüm planlamalarımızı detaylı olarak yapıyoruz. Bu süreç içerisinde de istediğiniz her soruyu cevaplıyoruz. Doğru yapılan bir plan ve düzgün yönetilen organizasyon süreciyle birlikte ortaya istediğiniz gibi bir organizasyon çıkıyor. Hatta organizasyondan önce bir demo masa hazırlıyor, konseptinizin kutlamanızda nasıl görüneceğini görebiliyorsunuz. Böylelikle bu aşamada istediğiniz değişiklikleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanı sıra araç kiralama hizmeti de veriyoruz. Hatta kırmızı bir vosvosumuz bile var. Düğün mekanınıza vosvosla giriş yaparak, unutulmaz bir nostalji yaşayabilirsiniz. Üstelik fotoğraflarınız için de harika bir dekor olacak. Fotoğraf ve video hizmeti de veriyoruz. En mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Çocuklarınıza hatta torunlarınıza gösterebileceğiniz harika bir hatıraya sahip oluyorsunuz. Bunların dışında da masa ve sandalye temini, servis ve hizmet elemanı gibi birçok hizmetimiz de bulunuyor. Kısacası, bizimle çalıştığınız takdirde birçok ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Yüksek motivasyonlu, sürdürebilir bir çalışma anlayışına sahibiz. Uzman personelimiz sayesinde organizasyonlarınızda iyi bir çözüm ortağı olarak elimizden geleni yapıyoruz. Uluslararası standartlarda düzenlediğimiz organizasyonlarımızda son derece disiplinli, yenilikleri takip eden ve Denizli düğün organizasyon firmaları arasında da örnek alınan bir şirket olmayı amaçlıyoruz. Sadece düğün değil aynı zamanda açılışlar, doğum günleri, kına geceleri, sünnet düğünleri gibi birçok organizasyonunuz için de başarıyla hizmet veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0258 225 5174
 • Adres:

  Merkezefendi / Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İlke Organizasyon Yol Haritası

İlke Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&M

Ayşegül & Mustafa

Düğün Tarihi: 26.06.2021Hizmet kalitesiyle taht model ve çeçitleriyle işini hakkıyla yapan bir firma görüşmeden kesinlikle karar vermeyin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.