Düğün Organizasyon Denizli

Ay Organizasyon

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ay Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Ay Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Ay Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ay Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ay Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Ay Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ay Organizasyon ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Ay Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ay Organizasyon düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ay Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Ay Organizasyon mekan giydirme, masa / sandalye temini, kına gecesi, süsleme, pasta, havai fişek, nikah şekeri hizmetlerini vermektedir.

Ay Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ay Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Ay Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır düğün organizasyonu sektöründe yer alan köklü bir firmayız. Sektörde gelinlerimizi mutlu etmek için pek çok farklı hizmet verdik. Hayallerin gerçek olduğu anları taçlandırmak için her zaman profesyonel ekiplerle çalıştık. Zaman içerisinde değişen ve yenilenen sektörümüze yön veren bir marka haline geldik. Ay Organizasyon ailesi olarak Denizli’de düğün aksesuarları ve dekorları tasarlayarak en yaratıcı konseptler için gerekli olan üretimi yapıyoruz. İşte tam da bu yüzden sizi ailemizle tanışmaya ve hayallerinizi gerçekleştirmeye davet ediyoruz!

Üretici bir firma olmamızın avantajlarını yaşayacağınız evlilik sürecinde, planlı ve disiplinli bir çalışma düzeni oluşturuyoruz. Hayatınızın en güzel başlangıcı için her şeyi en küçük ayrıntısına kadar tasarlıyoruz. Bunun için ilk yaptığımızsa isteklerinizi öğrenmek. Hemen ardından bir demo masa düzeni oluşturarak beğeninize sunuyoruz. Beğendiğiniz ve değişmesini talep ettiğiniz detayları inceliyor, tam da aradığınız konsept şıklığını sağlıyoruz.

Gelelim, Denizli düğün organizasyon şirketleri arasında yer almamızı sağlayan konsept çalışmalarına:

Düğün mekanınızın en güzel köşesine nikah töreni alanı yerleştiriyoruz. Vintage, bohem, rustik, ilkbahar, sonbahar ve sayısız konsept için renk renk çiçekler tercih ediyoruz. Çiçeklerle bezenmiş taklar nikah töreni alanının şıklığını tamamlarken; masa aksesuarları, jardinyer set ve masa çiçekleriyle fotoğraf çekim alanı da oluyor. Konuklarınız için düzenlediğimiz salonun dekorasyonu, ziyafet sofraları, gelin yolu ve dans pisti de masallardaki gibi bir tören için birbiriyle son derece uyumlu oluyor.

Salonda şıklığın ahengi; balonlar, şık şamdan, mumluk, ahşap dekorlar, altın veya gümüş rengi aksesuarlarla da sağlanıyor. İsteğinize bağlı olarak salonda kusursuz bir atmosfer yaratıyoruz. Her renk ve konseptle çiftlerimizi mutlu edecek tarzlar yaratıyoruz. En özel davet takları, renkli tüllerle fotoğraf çekim alanları, kına tahtları ve nişan tören alanları da stilize ediyoruz. Tarzıyla fark yaratacak gecenin şıklığı ve çok konuşulacak konsepti için Ay Organizasyon Denizli’de sizi bekliyoruz!

Ay Organizasyon iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

  • Adres:

    Turan Mh.Cumhuriyet Cad.no:53 Sarayköy

  • Haritadaki Konumu

    Ay Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.