İlhan Çiçek & Düğün & Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

 • Firma Sahibi

İlhan Çiçek & Düğün & Davet Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

İlhan Çiçek & Düğün & Davet Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İlhan Çiçek & Düğün & Davet Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

İlhan Çiçek & Düğün & Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

İlhan Çiçek & Düğün & Davet Organizasyon Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor ve kusursuz bir düğün organizasyonu için gerekli olan hazırlıklar gözünüzü korkutuyor olabilir. Bu nedenle siz bu güzel günlerinizin rahatça tadını çıkarın diye İlhan Çiçek & Düğün & Davet Organizasyon Balıkesir düğün organizasyonlarında profesyonel hizmet sunuyor.

20 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Şimdiye kadar pek çok çiftin en güzel günlerinde mutluluklarına sihirli dokunuşlarımızla ortak olduk ve onlar için kusursuz organizasyonlar hazırladık. Elbette ki beraber çalıştığımız her çiftten de çok şey öğrendik.Yaptığımız her organizasyonda tecrübemizi ve işimize duyduğumuz tutkuyu birleştirerek, kendimizi bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Bunun için organizasyon sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz.

Her çift özeldir ve her aşkın kendine ait bir hikayesi vardır. Bu nedenle biz hazırlıklarınıza başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede sizi tanıyor, düğün gününüze dair hayallerinizi ve düğününüzde uygulmamızı istediğiniz konsepti öğreniyoruz. Eğer henüz bir konsept belirleyemediyseniz de, profesyonel ekibimizle konsept geliştirme hizmeti de sunuyoruz. Ardından düğününüzde ön görüşmelerde edindiğimiz bilgiler ışığında hareket ederek tamamen size özel detaylarla, özgün tasarımlı bir düğün organizasyonu hazırlıyoruz. Düğün organizasyonunuzda her detay içinize tam olarak sinene kadar da işimizi bitmiş saymıyoruz.

Örgüler ve rüya kapanlarıyla hazırladığımız bohem tarzdaki düğünlerden, rengarenk çiçeklerle süslediğimiz kır düğünlerine kadar her tarza uygun düğün organizasyonları hazırlayabiliyoruz. Organizasyonunuzda masa kartlarından süslemelere kadara her detayı, beraber uyum içinde duracak şekilde özenle hazırlıyoruz.

Siz de hayallerinizdeki düğün organizasyonunu gerçeğe dönüştürmemizi isterseniz; sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve İlhan Balıkesir düğün organizasyon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.