Portaxe ile Büyüleyici Bir Düğüne Yol Alın

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:36 dakika

05.08.2020

Bir düğün mekanından bekleyebileceğiniz her şey ve daha fazlası burada!

Portaxe’ın işletme müdürü Lütfü Sapmaz ile yaptığımız keyifli röportajda, İstanbul’un en şık düğün mekanlarından biri olan Portaxe’a geldiğinizde neler bulacağınızı konuştuk.

portaxe ile büyüleyici bir düğüne yol alın

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz? Sizi benzerlerinizden farklı kılan özellikler nelerdir?

Portaxe için biz “ziyafetlerin büyülü dünyası” sloganını kullanıyoruz. İstanbul Boğazı‘nın hemen yanı başında, birbirinden eşsiz lezzetleri, deneyimli ve profesyonel ekibi ile misafirlerimizin en özel günlerinde onlar için her detayı önceden düşünüyor ve masal gibi bir düğün geçirmelerini sağlıyoruz. Ayrıca Portaxe, hem deniz ulaşımı, hem Tem ‘e yakınlığı ile misafirlerin çok rahat ulaşabildikleri bir mekandır.

portaxe ile büyüleyici bir düğüne yol alın

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Çünkü biz Portaxe farkını yaşatıyoruz…. Bir defa burada bu konuda son derece profesyonel bir ekip var. Misafirlerimize davetleri ile ilgili hiçbir soru işareti bırakmıyoruz. Onları her konuda daha önce aydınlatıp ailelerinden biri gibi yaklaşıyor fakat deneyimlerimizi de paylaşıyoruz. Ev sahibi ruhumuzla davetlerde günün ve evlenmenin heyecanı yaşayan davet sahiplerine hata veya unutma payı bırakmıyoruz. İlk andan itibaren kesinlikle yapamayacaklarımızı vaat etmeyiz.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Biz sadece yemek öncesi hoş geldiniz kokteyli, davet menüsü ve içecek servisini karşılıyoruz. Onun haricinde misafirlerimiz arzu ettikleri dekorasyon firması ile çalışabiliyorlar, bu konuda onları kısıtlamıyoruz. Müzik konusunda da Portaxe çevreye son derece duyarlı bir işletme. Yurtdışından getirtilen özel ses sistemi vasıtasıyla hem misafirler gece geç saatlere kadar eğlenmeye devam edebiliyor, hem masalarında oturan davetliler birbirleriyle çok keyifli sohbet edebiliyorlar. Müzik ve Fotoğraf – Video konusunda ise anlaşmalı firmamız ile davet sahipleri görüştürülüyor.

Çiftin ailesi ve yakınları için gün içerisinde düğüne hazırlık için kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

Mutlaka, hem Portaxe hem de Shine ‘da çiftimiz ve yakınlarının hazırlanıp dinlenmeleri için bir oda tahsis ediyoruz. Bu odada kendilerine davet öncesi ikramlarda bulunuyoruz. Ayrıca odada klima ve kilitli kasa da mevcut. Ayrıca arzu eden misafirlerimize dinlenme, hazırlık ve gelin odası olarak şık ve konforlu yatlar da tahsis edilebilmektedir.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz? Özel olarak iddialı olduğunuz bir konu var mı?

Menülerimizde genelde Türk damak tadına hitap eden yemekler tercih etmekle birlikte, uluslararası lezzetlere de yer veriyoruz. Portaxe ‘in en büyük özelliği de davetten doyarak evine dönen misafirleridir. 6. Yılını dolduran Portaxe ekibi olarak bu konuda oldukça iddialıyız.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz? Özel olarak sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

Olmaz mı? Zaten satış yetkililerimiz davet öncesi ve davet sırasında belli bir saate kadar sürekli dirsek temasındalar. Davet günü ayrıca servis müdürümüz yakinen çiftimizle ilgileniyor ve 1 özel servis elemanımız sadece çiftimizin taleplerine bakıyor.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Muhteşem bir Boğaz manzarasına sahip olan Portaxe ‘da, hem açık hem kapalı alan mevcut Shine salonumuz 240, Portaxe salonumuz ise 400 kişi alabiliyor. Sabit su perdesi Portaxe ‘de bulunmakta olup, davetlerde çiftin ismini ya da jpg formatında herhangi bir görseli üstüne yansıtabilmekteyiz. Bu da gece oldukça hoş görünen ve hafızalara yer eden bir olay.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

2017 yaz döneminde (Nisan – Ekim) menü fiyatlarımız 189 TL‘den başlamaktaydı. Bu fiyatlar 2018 yazında ise 209 TL ‘den başlayan fiyatlarla misafirlerimize sunulacak. Tabii dönem ve kişi sayısına uygun olarak misafirlerimize ufak tefek jestlerimiz mutlaka oluyor…

Portaxe’ın tanıtım sayfasına ulaşmak için tıklayın!

İstanbul’da bulunan tüm kulüpler ve banket alanları için tıklayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!