Yıldırım Danışman / Fotoğrafçı*

Yıldırım Danışman / Fotoğrafçı
İzmirli, 79 doğumlu. Fotoğrafçılık kariyerine 96 yılında moda fotoğrafçısı asistanı olarak başladı. Grafik ve görsel tasarım eğitimi aldı.

Bugünlerde Türkiye genelinde düğün fotoğrafları çekiyor.
Mutlu bir evliliği ve yakışıklı bir oğlu var.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (12)

+ Yorum Yaz
MU Mustafa Düğün Tarihi: 22/08/2015

Fotoğrafçımdan gayet memnun kaldım. Muğla, Bodrum'da gerçekleştirdik biz dış çekimimizi. İsteğimiz üzerine güneşin batışını bekledik ve 6'dan sonra yaptık çekimi, çünkü gündüz fotoğrfaların patlamasını istemiyorduk. 2 Saatlik bir çekim yaptık ama 2-3 mekanı olabildiğince gezdik. Çekim kalitesinden memnun kaldık ki hatta şuan kendisiyle arkadaşız ve görüşüyoruz. Sıkılmadan bir çekim oldu, bize sıcaklığını gösterdi kendisi.

Ö&M Özgen & Murat Düğün Tarihi: 02/08/2014

Her seyrettiğim de tekrar tekrar beğenmekten yorulmayacak kadar güzel çekimlerin için çok kısa sürede akla gelemeyecek olumsuzluklara rağmen az ama öz fotoğraflarla o anlarımızı ölümsüzleştirdiğin için çok teşekkür ederim Yıldırım. O güzel fotoğraflara, espirilerine cana yakınlığına ve arkadaşlığına sonsuz teşekkürler…..( Bana hangi güne geri dönmek istediği sorsalar şuanda aklıma ilk gelen düğün günü fotoğraf çekimi anına tekrar dönmek sabahın köründen hatta 2 gün 3 gün önceden çekimlere başlamak isterdim. kimbilir 3-4 saatte bu kadar güzel fotoğraflar çıktığına göre 2-3 gün sürse ne anlar yakalardık ömür boyu gülümsetecek)….

I&Ö Ilım & Özer Düğün Tarihi: 29/06/2013

Fotoğraf bizim için, hayatımızdan bir parçanın görülebilir ilk yüzüdür. Bakarsınız ve o anı tekrar yaşarsınız.. “tekrar yaşamaya değer” en özel günümüzü tekrar yaşattığın, hep bizimle kalacak şahane anıları ölümsüz kıldığın ve asla “mış” gibi yapmak zorunda bırakmadığın için çok teşekkür ederiz. Sabahın yedi buçuğunda başlayıp tüm bir günümüzü olduğu kadar güzel ve doğal görüntülediğin, bu kadar eğlenceli bir arkadaş olduğun için de :))

A&K Ashleigh & Kerem Düğün Tarihi: 08/09/2012

Biz Japonya’da yaşayan bir çiftiz ve Bodrum’a düğünden sadece 1 hafta önce geldik. Önce kendi web sitesinde Yıldırım’ın portfolyo ile etkilendik ve sonradan telefon, e-posta ve Skype üzerinden onun profesyonellik, yaratıcılık ve esnek bir tutumu var olduğunu gördük. Biz basit ve orijinal olmayan düğün çekimi istemiyorduk… tercihimiz daha zevkli ama yine de fazla deli olmayan pozlardı. Sonunda, bizim fotoğraflar beklentilerimizi geçti ve albümüzü bayıldık. Tahmin ettiğimiz gibi, Yıldırım tüm düğün gün boyunca esneklik ve profesyonellik gösterdi. Biz memnuniyetle Yıldırım’ı tavsiye ederiz!”

E&D Elvan & David Düğün Tarihi: 31/08/2012

We are very fortunate to have worked with Yildirim as our photographer. The photoshoot was not only professional and friendly in style, it was also fun! Yildirim listened to our expectations and wishes and he also proposed interesting ideas and locations. Yildirim made us feel relaxed so that we were able to achieve natural poses and natural emotions. This fact comes through in the photos and made the result far better than we expected, so that we have images to cherish and look back on throughout our future marriage. Most notable from the photos is the fact that Yildirim is an artist, and for him photos are art. The compositions are all well balanced, the perspectives he shot from are often unique and interesting and his understanding of lighting and color is faultless. You can clearly see in his photos that he is painting with light, but what may not be obvious is that he is able to catch the moment and propose spontaneous ideas based on his unique and magical way of viewing of the world. We gladly recommend Yildirim to anyone looking for outstanding photos.

Ö&D Özsel & Dan Düğün Tarihi: 25/08/2012

It must not be too common that the first comment that friends and relatives make during a post-wedding brunch immediately after sharing some words of wisdom on curing hang-over is what a great job the photographer did and asking if he were a friend of ours. This comment from our friends and relatives very much capture our experience with Yıldırım. We felt that wedding photography is at least as much about the outcome, i.e. the photographs themselves, as it is about the process. From our very first contact via email and skype to discussing our style preferences with Yıldırım, it was very pleasant and easy to work with him. During the two days of the wedding (ours was a destination wedding in Assos), Yıldırım somehow managed to be everywhere yet was never in anyone’s face and never interrupted the flow of the moment or our emotions. And on top of such a pleasant and friendly experience, we had some amazing photos capturing the wonderful moments and feelings of our time with our families and closest friends. We highly recommend Yıldırım and are happy to talk about any questions you might have.

G&B Gizem & Barış Düğün Tarihi: 05/05/2012

Bu harika fotoğraflara Yıldırım Danışman sayesinde sahip olduk. Bizi kırmayıp geldi ve gün boyunca durmadan çalışarak çok güzel bir iş çıkardı. Çok rahat ve eğlenceli biri olduğu için de hem çekimler çok doğal oldu, hem de biz ve tüm ailemiz onu tanımaktan çok mutlu olduk.

A&S Aslı & Scotty Düğün Tarihi: 22/07/2011

“Biz Avusturalya’da yaşıyoruz, ve Türkiye’de evlenmeye karar verdiğimizde bu kadar uzaktan iyi bir fotoğrafçıyı bulmanın çok zor olacağını düşünmüştük. Ancak Yıldırım’ın web sitesini gördüğümüzde tam istediğimiz gibi bir fotoğrafçı bulduğumuzu hissettik. Eğlenceli, doğal pozları anında ve güzel yakalayan fotoğraflar istiyorduk ve Yıldırım tam istediğimiz gibi o anları yakalamayı çok iyi başardı. Düğünden ancak bir hafta önce Türkiye’ye varabildiğimiz için önce skype ile görüştük ve iletilerle iletişim kurduk. Yıldırım’la herşeyi ayarlamak kolay ve rahat oldu. Sempatik ve doğal kişiliğiyle bizimle çok güzel iletişim kurdu, profesyonel bir çalışma sergiledi ve fotoğrafların çekim süreci içinde çok eğlendik. Fotoğraflarımıza bayılıyoruz! Yıldırım’la fotoğrafçımız olarak hiç düşünmeden, mutlulukla tekrar çalışırız.” “We live in Australia, and when we decided to get married in Turkiye we were worried that it would be very difficult to find and organise a good photographer from such a distance. But the moment we came across Yildirim’s website we knew we had found the photographer for us. We wanted fun, and spontaneous photos and his pictures captured the moment perfectly! He was amazing to deal with too. We corresponded via Skype and email as we were only arriving in Turkiye 1 week before the wedding. Everything was smooth sailing and we are beyond happy with our beautiful photos. I would book Yildirim again in a heartbeat.”

A&O Aslı & Osman Düğün Tarihi: 02/04/2011

İnsanların evlenirken çektirdikleri fotoğraflar onların bir parçası olmadığı sürece duvarda gelinlik ve damatlık sergilemekten başka hiç birşeye yaramıyor…Bu adam her birinin hikayelerini bir kareye sığdırabilen bir sihirbaz…güzel bir göz ile güzel hikayelerin birleştiği kareler…eline sağlık Yıldırım.

B&Ü Bihter & Ümit Düğün Tarihi: 17/07/2010

Dün düğün fotoğrafları cd’sini 3kere-5kere izledim, izlemeye doyamıyorum. Çok doğal, renkler,fonlar süper olmuş. Ellerine, emeğine sağlık. Bir fotoğrafçıdan öte, arkadaşımız gibiydin bütün gün boyunca, babam “kimdi o uzun saçlı arkadaşınız, kendini parçaladı, çocukcağız yere yatarak fotoğraflar çekti. :))” diye pek bir sevdi seni.

B&Ü Bihter & Ümit Düğün Tarihi: 17/07/2010

Sevgili Yıldırım, seni ve yaptığın işi yaşadığımız güsel anları ölümsüzleştiren bir fotoğrafçı olarak anlatmak çok basit olacak sanırım. Herşeyden önemlisi fotoğraflar hayatımızda yaşamdan görüntüler olsa bile, göstermiş olduğun ilgi, samimiyet, özveri ve karakterin yaşamımızdaki görüntülerden daha çok aklımızda kalacak. Hayatımın en önemli gününde çektiğin o fevkalade fotoğraflardan çok senin gösterdiğin arkadş canlısı insanlığın aklımda kalacaktır ki bu unutulmaz. Fotoğraflara bakar geçerim ama arkadaşım Yıldırıma bakarım onu geçemem saygıyla selam dururum. Herşey için teşekkürler Yıldırımcım benim için Fotoğrafçıdan ötesin… Güzel anılarınızı karelere dökmekten öte farklı bir şeyler isteyenler için YILDIRIM DANIŞMANLIĞI tek geçerim ve hiç düşünmeyin onun sımsıkı arkadaşlığına bırakın kendinizi derim. hep böyle kal Yıldırım… :))) Ümit

F&O Fulya & Onur Düğün Tarihi: 20/06/2009

Yıldırım Danışman! normal bir stüdyo veya dış mekan çekimine gitsen çekimi yapanın ismini cismini bir zaman sonra bir daha asla hatırlamazsın. ama sen bizim için bu fotoğraflarla birlikte hep anılacaksın, bilmiş ol. sadece ortaya koyduğu iş ile insana kendini bu derece sevdirip saygı duyulası bir şahsiyete bürünen birine hayatımda belki bir iki defa rastladım. sağol. emeğine sağlık. çok memnun olduk :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yıldırım Danışman / Fotoğrafçı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yıldırım Danışman / Fotoğrafçı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap