Utku Değirmenci Fotoğraf Evi

E-posta Gönder

Utku Değirmenci Fotoğraf Evi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Utku Değirmenci Fotoğraf Evi Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Utku Değirmenci Fotoğraf Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Utku Değirmenci Fotoğraf Evi Hakkında

Düğününüz esnasındaki tatlı koşturmacalardan zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabilirsiniz. Günler sonra sakin bir anınızda fotoğraf albümünüze baktığınızda fark edersiniz gülen tanıdıklarınızı, eşinizle kahkahalarınızı… Utku Değirmenci Fotoğraf Evi olarak size sunduğumuz şey tam da bu!

Fotoğraflarınıza her baktığınızda sizi o günlere götürmek hizmet sunarken birinci amacımız. Bu nedenle fotoğraf çekimlerimizde her zaman doğallığı ön plana çıkarıyoruz. Bazen sahil kenarında salaş bir düğünde, bazen ise bir otel salonunda şık bir davette size eşlik ediyoruz. Nerede olursanız olun fotoğraflarınızın son derece doğal ve samimi olacağına emin olabilirsiniz. Yıllar sonra çocuklarınıza düğün albümünüzü gösterirken emin olun tekrar aynı hisleri yaşayacaksınız. Sadece dış çekim veya düğün anında değil aynı zamanda düğün videoları konusunda da hizmet veriyoruz. Çekiminden birleştirilmesine kadar tüm aşamalarda ekibimizin emeği var.

Muğla düğün fotoğrafçısı olarak yıllardır fotoğrafçılık sektöründe hizmet veriyor, çiftlerimizi mutlu ediyoruz. Çekimlerden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir konsept istediğinizi konuşuyoruz. Tüm planlamaları yaptıktan sonra çekim günü bir araya gelmek üzere vedalaşıyoruz. Çekimlerimizde aksesuar kullanımında oldukça sade davranıyoruz. Bazen sadece bir sepet bazen de gelin çiçeğinizi kullanıyoruz.

Çalışmalarımız esnasında daha çok çekim yaptığımız yerleri önemsiyoruz. Çünkü doğallığı mekan vasıtasıyla daha iyi yansıtıyoruz. Bu da çiftlerimizin kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlıyor. Muğla’da olduğumuz için özellikle Bodrum’da dış çekim yapılacak yerler konusunda çok fazla seçeneğe sahibiz. Hangi zamanda hangi mekanın ışığının daha iyi olduğundan, nerede, nasıl poz verilmesine gerektiğine kadar her şeyi önceden ayarlıyor, çekim esnasında da size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Bazen kahkahalarınızı yakalıyor, bazen romantik bakışlarınızı. Ama hepsinde ortak payda, samimiyet!

Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, sayfanın yan kısmında yer alan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da sayfa üzerindeki iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.