Ural Özçelik Photography

E-posta Gönder

0252 275 0391

6 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Muğla deniz kenarı bir il olduğu için özellikle deniz kenarı çekimleri yapıyorum. Aynı zamanda orman ve yeşillik çekimleri, tarihi mekânlarda çekimler de gerçekleştiriyorum.

Hakkında

Şahane bir düğün albümüne sahip olmak istiyorsanız kurucusu olduğum Ural Özçelik Photography’nin çiftlerinden biri olmalısınız. Kendim için “Göz alıcı fotoğraflar çekmek Muğla düğün fotoğrafçısı Ural Özçelik Photography’nin işi!” diyebilirim.

2016 yılında İstanbul Üniversitesi’nde bulunan Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldum. Her yeni mezun gibi ben de kendimi işime verdim. 2012’den beri fotoğrafçılık sektöründe aktif olarak faaliyet gösteriyorum. Üstelik eğitim hayatım devam ederken rol aldığım bazı projeler de var. Bunları sıralayacak olursam reklam, sinema, müzik videosu ve sosyal medya alanlarında bazı çalışmalar içerisinde yer aldım. Bu noktada isminden bahsetmek istediğim birkaç sanatçı var. Can Bonomo, Deniz Tekin, Evrencan Gündüz gibi sanatçıların müzik video çekimlerini gerçekleştirdim. Bunların dışında portre çalışmalarımda İlhan Şeşen’le çalışma fırsatı yakaladım. Ek olarak söylemem gerekirse popüler markaların ürün tanıtım çekimlerini yaptım. Kısacası deneyimli, sosyal ve başarılı biriyim.

Sizin özel günlerinizde neler yapacağıma gelirsek öncelikle bahsetmek isterim ki nereye gitmek isterseniz ben oraya geliyorum. Bana göre fotoğraf çekmek için zaman ve mekan fark etmiyor. Yeter ki kadrajımda birbirine aşkla bakan insanlar olsun. Ayrıca istediğiniz tüm konseptlerde de çekimler yapabiliyorum. Örneğin film karakterleri hayranısınız diyelim. İşte ben de tam olarak bu noktada devreye giriyorum. Size hayallerinizi yaşatıyorum. Sadece yaşatmakla da kalmıyorum aynı zamanda gelecekte geçmişinize dönüp bakabilmenizi sağlayan hatıralar da kazandırıyorum.

Tüm bunların dışında Muğla’yı çok seviyorum. Çünkü her köşesi fotoğraf çekme imkanı sunuyor. Bir fotoğrafçı için bu büyük bir lüks. Muğla’nın deniz kenarı olan ilçeleri mi dersiniz yoksa o müthiş yeşillikleri mi? Bence en iyisi her alanı güzelce değerlendirmek. Dilerim ki sizin de Muğla’nın her köşesinde şahane fotoğraflarınız olur. Ayrıca “Ben sadece fotoğraf çekilmek istemiyorum, gün boyu yanımızda olun, her anımızı ölümsüzleştirin.” diyorsanız onu da yapıyorum. Genç, dinamik ve işi konusunda heyecanlı bir tutkuya sahip birisi olduğum için istediğiniz neredeyse tüm her şeyi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorum.

Son olarak söylemek istediğim bir şey var. O da poz sınırı tanımayan birisi olduğum. İstediğiniz kadar fotoğrafınızı çekiyor ve hepsini size teslim ediyorum. Siz de düğün gününüzde her anınızın yakalanmasını ve daha sonra o anları hatırlayabilmek için fotoğraflarınıza bakmak istiyorsanız, sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ural Özçelik

 • Telefon: 0252 275 0391
 • Adres: Bodrum/MUĞLA

Ural Özçelik Photography Yol Haritası

6 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


E&F

Emre & Fulya

Düğün Tarihi: 11.07.2020

Bi delililik yapıp balayında fotoğraf çektirmek isteyen çiftlerdeniz, Ural bey ile de bu sebeple anlaştık, gerek mekan bilgisi gerek enerjisiyle bizlere yol gösterdi, enfes bodrum akşamında bizlere unutulmaz bir çekim yaşattı, kendilerine teşekkür ediyorummm :)

A&H

Ayşe & Hayri

Düğün Tarihi: 01.07.2020

Stresli günümüzde güler yüzlü ekibi ve profesyonel çalışma tarzıyla oldukça hafifledik.

K&F

Kamile & Ferhat

Düğün Tarihi: 04.06.2020

Harika bir çekimdi, mekan konusunda çok yardımcı oldu, yabancı olduğumuz bir coğrafyada bizi misafir etti kendileri, teşekkür ederiz :)

Ö&A

Özlem & Aydın

Düğün Tarihi: 16.08.2019

Ural ellerine sağlık en manyak çift olarak bizi iki gün taçlandırdığın için çok teşekkür ederiz😊🥰

S&S

Sevda & Samet

Düğün Tarihi: 19.07.2019

Fotoğraflar için videolar için her şey için teşekkür ederizzzz. Harikaaaa bir çalışma oldu ellerine sağlık Ural ☺️💃

F&B

Fatma & Barış

Düğün Tarihi: 12.06.2019

En heyecanlı anımızı ölümsüzleştirdiğin için teşekkür ederiz 😌💫🙏🏻

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!