Mets Media

Mets Media Hakkında

Mets Media olarak, özel günlerinizi ve mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için profesyonel ekipmanlarımızla her türlü imkanı sunuyoruz. 3 yıldır çiftlerle birebir ilgilenerek, unutulmaz anılarınıza eşlik ediyoruz. Şehir dışı ve dış mekan çekimleriyle düğün fotoğrafçılığına yeni bir bakış açısı getirirken, sizinle samimi ilişkiler kurarak çekimlerinizi rahat ve keyifli hale getiriyoruz. Çiftlerimizle birebir ilgileniyor, aynı saatlerde farklı randevular alarak ekibimizi bölmüyor ve tüm dikkatimizi size veriyoruz.

Deneyim

2005 yılından bu yana fotoğrafçılıkla uğraşan bir firma olarak, özel günlerinizi eşsiz karelerle taçlandırmak için buradayız. Organizasyonunuza göre, 10 kişiye kadar genişleyebilen deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve sektördeki tecrübemizi kullanarak profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Muğla’da fotoğrafçılar arayışınızda ihtiyaçlarınıza uygun ekipman donanımımızla, mutluluğunuz ve keyfiniz bizim için en önemli odak noktasıdır.

Çekim Türleri / Mekanlar

Mets Media, doğal ve natürel tarzıyla öne çıkarak Muğla düğün fotoğrafçısı arasında fark yaratıyor. Stüdyo dışında her türlü çekim türünü gerçekleştiriyoruz. Etkileyici manzarasıyla çiftlerimizin güzelliklerini taçlandıran deniz kenarı ve orman gibi doğal ortamlarda çekim yapmaktan keyif alıyoruz. Çekimlerimiz, sizin doğallığınızı ön plana çıkarmak için geniş bir zamana yayılıyor ve sizin içinize sinene kadar devam ediyor.

Ekipman

Son teknoloji ekipmanlarımızla kusursuz ve profesyonel çekimler gerçekleştiriyoruz. Farklı ekipmanlarımızla özel çekim deneyimleri sunduğumuz Mets Media’da mutluluğunuzu en kaliteli şekilde ölümsüzleştiriyoruz. Geniş yelpazedeki ekipmanlarımız arasında 3 farklı drone seçeneği, kapalı alanlarda kullanılabilen drone, sinematik kamera ve aksiyon kamerası bulunmaktadır. Bu sayede çekimlerinize daha fazla çeşitlilik ve yaratıcılık katarak özgün kılıyoruz.

Ek Hizmetler

Deneyim dolu düğün fotoğrafı çekimleriniz için sunduğumuz birçok hizmetle yanınızdayız. İstediğiniz mekana göre şehir dışında da hizmet vererek VIP araçlarla ulaşımı sağlıyor ve istediğiniz konseptte çekimler düzenliyoruz. Masalsı bir ambiyans oluşturuyor ve yüksek çözünürlüklü HD çekimlerle ölümsüz anılarınızı yakalıyoruz. Baskı seçenekleriniz için hizmet sağlıyor, konsept çekimler, etkinlik çekimleri ve şehir dışı hizmetleriyle unutulmaz bir deneyim sunuyoruz.

Mets Media ile gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimi, düğün sürecinizin en keyifli ve unutulmaz anlarından biri olacak. Marmaris düğün fotoğrafçısı olarak, ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız. Detaylar ve daha fazla bilgi için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz. İlgili ekibimizle bir an önce çekim gününüzün detaylarını planlamaya bir telefon uzaktasınız. Mets Media ile hayalinizdeki fotoğraf çekimini gerçekleştirme fırsatını kaçırmayın!

Mets Media Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Mets Media Sıkça Sorulan Sorular

Mets Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mets Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.