Marmaris Fotoğrafçılık & Prodüksiyon

E-posta Gönder

Marmaris Fotoğrafçılık & Prodüksiyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Marmaris Fotoğrafçılık & Prodüksiyon Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Marmaris Fotoğrafçılık & Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Marmaris Fotoğrafçılık & Prodüksiyon Hakkında

10 yılı aşkın süredir Marmaris Fotoğrafçılık & Prodüksiyon olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarla birlikte fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sürekli kendimizi geliştirerek özel günlerinizin en güzel anlarını başarıyla ölümsüzleştiriyoruz.

Düğün fotoğrafları, üzerinden yıllar geçse de gülümseyerek hatırlayacağınız, çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza göstereceğiniz anılar olduğu için aşk hikayenizi yansıtması gerekir. Bu nedenle manevi değeri oldukça yüksektir. Dolayısıyla böylesine önemli bir konu şansa bırakılmamalı. Fotoğrafçınızı özenle seçmek ve çalışmaları detaylı olarak incelemeniz gerekir. En doğru kararı bu şekilde vermelisiniz.

Tüm bunların farkında olduğumuz için ekibimizle birlikte, çekimden önce sizinle bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Böylece nasıl fotoğraflar hayal ettiğinizi, çekimlerinizin nerede yapılacağını, hangi aksesuarları kullanmak istediğinizi konuşuyoruz. Aynı zamanda dış çekim mekanlarına da bu aşamada karar veriyoruz. Eğer dış çekiminiz düğün günü yapılacaksa davet alanına olan uzaklığı oldukça önemli. Uzak bir yer olduğu takdirde dış çekim koşturmacasından düğün saati geldiğinde yorgun düşebilirsiniz. Ayrıca kaç kişilik bir ekiple fotoğraflarınızı çekeceğimize ve hangi ekipmanları kullanacağımıza da bu toplantı da karar veriyoruz.

Düğün fotoğraflarınızı stüdyoda çekebileceğimiz gibi dış çekim de tercih edebilirsiniz. Hatta düğün hikayesi gibi video içerikli bir çekim düşünüyorsanız, kuaföre gidişinizden başlayarak gecenin sonuna kadar size eşlik ediyoruz. Her anını kayda alıyor, günler sonra izlerken fark edeceğiniz düğün gününü hatırlatıcı niteliğe sahip anılar kazanıyorsunuz. Marmaris fotoğrafçıları arasında yer aldığımız stüdyomuzda, çiftlerimize profesyonel hizmetlerimizi sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Güzel anlarınızın çekimi için mutlu hikayenize ortak olacak bir fotoğrafçıyla çalışmak istiyorsanız hem fiyatlarımız hakkında bilgi almak hem de merak ettiğiniz soruları sormak için yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamak ya da sayfa üzerindeki bilgiler aracılığıyla bizimle iletişime geçmek.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.