Düğün Fotoğrafçıları Muğla

İoneto Photography

İoneto Photography

İoneto Photography Hakkında

İoneto Photography, en özel gününüzü ve en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için profesyonel ekipmanlarıyla her türlü imkanı sunduğu çekimler gerçekleştiriyor. Muğla düğün fotoğrafçısı hizmetimizle 2002 yılından beri her anını unutulmaz kılmak istediğiniz günlerinize yanınızda oluyoruz. Şehir dışında ve dış çekim hizmetlerimizle düğün fotoğrafçılığına yeni bir boyut kazandırırken, samimi ilişkiler kurduğumuz çiftlerimizin çekimlerinin rahat ve keyifli geçmesini sağlıyoruz.

Deneyim

Çekimlerinizde eşsiz kareler yakalarken eğlenmek ve çekiminizden keyif almak istiyorsanız İoneto Photography sizin için doğru adres. Fethiye’nin büyülü güzelliğinde aşkınızı taçlandıracak fotoğraflar yakalıyoruz. Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle çekiminizle ilgili her türlü imkanı sunuyoruz. 4 ayrı deneyimli ekiple çalıştığımız işletmemizde, memnuniyetiniz ve mutluluğunuzu öne koyarak ekipman donamımız ile profesyonel bir hizmet sağlıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İoneto Photography, Fethiye düğün fotoğrafçıları arasında çekim özellikleri ve seçenekleri ile fark yaratıyor. Çekimlerimiz, en güzel fotoğrafları yakalamak için geniş bir zamana yayılıyor ve ortalama 4 saat sürüyor. 250 poz çekim yapılıyor ve en beğendiğiniz 50 kareyi seçiyorsunuz. Dış mekan, iç mekan, drone çekimi gibi seçeneklerimizin yanında su altında ve gökyüzünde çekim gibi alışılmışın dışında çekimlere de imza atıyoruz.

Ekipman

Mavisi ve yeşilin birleştiği yer olan Fethiye’nin benzersiz manzarasındaki dış mekan çekimlerimiz veya şık iç mekan çekimlerimizde son teknoloji ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Yenilikleri takip ederek kullandığımız fotoğraf makinelerimizin yanında çiftimizin isteğine göre drone, jimmy jib, 360 kamera ve go pro gibi ekipmanlarımızı da kullanıyoruz. Baskı seçeneklerimiz arasında ise albüm veya ahşap zemin üzerine baskı bulunuyor.

Ek Hizmetler

Düğün fotoğrafı çekimlerinizin bir deneyime dönüşmesini istiyor bu yüzden de deneyiminizi güzelleştirecek bir çok hizmetimizle yanınızda oluyoruz. Tercih edeceğiniz mekana göre şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. VIP araçlarla ulaşım sağlıyor ve istediğiniz konseptte çekimler düzenliyoruz. Zengin aksesuar envanterimizle konsepti oluşturuyor ve masal gibi bir ambiyans içinde yüksek çözünürlüklü HD çekimler gerçekleştiriyoruz.

İoneto Photography ile yapacağınız fotoğraf çekiminizin, düğün sürecinizin en keyifle hatırlayacağınız anlardan biri olacağını garanti ediyoruz. Fethiye dış çekim fotoğrafçısı olarak da ayrıcalıklı bir hizmet verdiğimiz işletmemizden detaylarla ilgili daha fazla bilgi olmak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon ve ödeme kolaylıkları fırsatlarını yakalamak için geç kalmayın.

İoneto Photography Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

İoneto Photography Sıkça Sorulan Sorular

İoneto Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İoneto Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

İoneto Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün fotoğrafı çekimlerinizin bir deneyime dönüşmesini istiyor bu yüzden de deneyiminizi güzelleştirecek bir çok hizmetimizle yanınızda oluyoruz. Tercih edeceğiniz mekana göre şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. VIP araçlarla ulaşım sağlıyor ve istediğiniz konseptte çekimler düzenliyoruz. Zengin aksesuar envanterimizle konsepti oluşturuyor ve masal gibi bir ambiyans içinde yüksek çözünürlüklü HD çekimler gerçekleştiriyoruz."

İoneto Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İoneto Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

İoneto Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İoneto Photography şehir dışında hizmet veriyor.

İoneto Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Muğla" nın tüm güzel noktaları ;Fethiye 1960 metre gün doğumu ve doğa çekimleri, yamaç paraşütü ile kelebeklere iniş ve kebekler manzarası"

İoneto Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İoneto Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

İoneto Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İoneto Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gül & Mustafa

Düğün Tarihi: 10.06.2022

kaliteli ve güzel bir zamandı, güzel kareler çektiniz, ve kareleri ölümsüzleştirdiniz, teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.