Düğün Fotoğrafçıları Muğla

Enes Fotoğrafçılık

Enes Fotoğrafçılık
  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Enes Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Enes Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Enes Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Enes Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Enes Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Enes Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Enes Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Enes Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Enes Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Enes Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Dalyan, Sevgi Yolu, Kayacık Sahili başlıca olmak üzere çiftimizin istediği çekim alanlarında ve şehir dışında çekim yapabiliriz. Balayı ve ya tatil rotalarına göre görüşme sağlayıp oralarda da çekim yapabilmekteyiz."

Enes Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Enes Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Enes Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Enes Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Enes Fotoğrafçılık Hakkında

2022’den bu yana çiftlerimizin mutluluklarına şahitlik etmek için tüm özel günlerinde yanlarındayız. Dilediğiniz her yerde çekim yapabilir, tüm çekim konseptlerini hayata geçirebiliriz. Cennet Muğla’nın en güzel köşelerinde aşkınızın ispatı fotoğraf kareleri yakalamaya hazır mısınız? Muğla bölgesinde düğün video çekimlerini profesyonel anlamda gerçekleştiren tek firma olarak sizi de Enes Fotoğrafçılık ayrıcalıklarını yaşamaya bekleriz.

Deneyim

Uzun yıllardır Muğla düğün fotoğrafçısı olarak kaliteli bir hizmet veriyoruz. Çiftlerimizin beklentilerini karşılamak ve tekrarı olmayan düğün gecesinde memnuniyetlerini kazanmak bizim için çok önemli. Bugüne dek Muğla’nın en renkli düğünlerine şahitlik ettik ayrıca ünlülerle de çalışıyoruz. Çiftlerimizi müşteri gibi görmektense onlarla samimi bir ilişki kurmayı tercih ediyoruz. Enes Fotoğrafçılık’ta deneyimli bir ekibimiz var ve her işimizde övgüler alıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Muğla dış çekim yerlerinde günün tamamını çiftimize ayırıyoruz. Firma sahibimiz Enis Bey çiftlerimizle bizzat ilgileniyor. Düğün sezonunda çekim sürelerimiz değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle düğün tarihinizden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Çiftlerimizle birlikte gün batımına kadar harika fotoğraflar bizi bekliyor! Çekim süremizde veya fotoğraf kare sayımızda bir sınır yok.

Muğla Ortaca bölgesinde profesyonel düğün video çekimi yapan tek firmayız. Düğün belgeseli ve hikayenizin film tadında olacağından şüpheniz olmasın! Farklı konsept çekimlerinin yanı sıra Trashday ve Save the Date gibi son moda çekimler de gerçekleştirebiliriz. Stüdyo ve plato çekimleri de yapıyoruz. Çekimlerimizi Dalyan, Kayacık Sahili ve Sevgi Yolu başta olmak üzere dilediğiniz her yerde ve şehir dışında planlayabiliriz.

Ekipman

İşimizi ciddiye alıyoruz. Çünkü düğün ve diğer tüm özel günleriniz bir daha tekrarı olmayan değerli anlar. Ve bu anlar en iyi ekipmanlarla ölümsüzleştirilmeli. Bu nedenle farklı açılar yakalam için drone ve Go pro gibi ekipmanlarla çalışıyoruz. Fotoğraf makinelerimizde ise dünyanın en iyi ve kaliteli markalarını tercih ettik. Düğün davetlerinizde 2 kamera ile hizmet vererek hiçbir anı kaçırmıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Çekim hizmetlerimiz ve ekipman kalitemiz kadar baskı hizmetimiz de çiftlerimizin beğenisini topluyor. Harika bir düğün çekimi yapmış olabilirsiniz, ancak önemli olan bu güzel fotoğrafları aynı kalite ve güzellikte albümlere taşıyabilmektir. Biz de Enes Fotoğrafçılık’ta çiftlerimizin arzu ettiği tüm albüm tasarım hizmetlerini sunarak anılarını en hoş şekilde muhafaza etmelerini sağlıyoruz. Dilerseniz fotoğraflarınızı farklı ürünlere de basabiliriz.

Gelecekte siz de düğün fotoğraflarınıza gülümseyerek bakmak istiyorsanız, en iyi Muğla düğün fotoğrafçılarıyla çalışmalısınız. Enes Fotoğrafçılık ailesi olarak size hem muhteşem düğün fotoğrafları hem de samimi bir çekim atmosferi vadediyoruz. Birlikte daha iyiye ulaşmak elimizde! Hizmetlerimiz ve Muğla dış çekim fiyatlarımız hakkındaki sorularınız için yandaki formumuzu doldurarak randevu alabilir veya alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Terzi Aliler Mah. Başoğlu Sok. 1 No'lu Belediye İş Hanı No:9/D Ortaca/Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.