Düğün Fotoğrafçıları Muğla

Eda Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Eda Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Eda Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Eda Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Eda Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Eda Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Eda Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eda Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Eda Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eda Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Eda Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Eda Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Eda Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Eda Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Eda Fotoğrafçılık Hakkında

Muğla’nın hem en yenilikçi hem de en deneyimli fotoğrafçılarından biri olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Stüdyomuz Eda Fotoğrafçılık Fethiye’de bulunuyor ve ilçemiz başta olmak üzere şehrin her bölgesinden tercih ediliyoruz. Fotoğrafa olan tutkumuzu ve bunun bir sanat dolu olduğu gerçeğini asla göz ardı etmiyoruz ve sürekli olarak kendimizi geliştirerek hep daha iyiye ulaşmaya çalışıyoruz. Ekipçe işimizi çok seviyoruz ve profesyonel olarak kendi uzmanlık alanlarımızda elimizden geleni yapıyoruz.

Fotoğrafçılığa dair aklınıza gelebilecek her türden faaliyeti en iyi şekilde yerine getirebiliyoruz. Ancak bunlardan e değerlisi ve önemlisi kuşkusuz özel gün fotoğrafçılığı adı altındaki çekimlerimiz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, mezuniyetler, sünnet törenleri ve benzeri yıllar boyu unutulmayacak organizasyonların ölümsüzleştirilmesinde rol oynamaktan hâlâ heyecan duyuyoruz. Bu metni okumanızdaki asıl sebebin düğününüz için fotoğrafçı arayışınız olduğunu biliyoruz ve konu özelinde daha detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Böylesine önemli bir günde yanınızda; sizi anlayacak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, heyecanınızı koruyacak, stresinizi alacak ve size profesyonel bir şekilde yaklaşacak bir ekip olsun isterseniz doğru yerdesiniz. Uzun yıllardır düğün çiftlerimizle birlikte sayısız çekim gerçekleştirdik ve onlarla birlikte mutluluklarına şahitlik ettik. Bu sebeple tecrübelerimizden kaynaklı kendimize ve çıkaracağımız işlere güveniyoruz.

Dış çekimlerimize bir erkek bir kadın olarak katılıyoruz ve samimi bir atmosfer oluşturarak en doğal hallerini yakalıyoruz. Fethiye başta olmak üzere Muğla ve çevresinde harika arka planlar oluşturacak pek çok lokasyon keşfediyoruz. Ormanlar, sahiller, bahçeler, sokaklar, tarihi veya mimari değerler gibi seçeneklerimizi çiftlerimize sunup nerede çekim yaptırmak isterlerse günü ve saatinde orada oluyoruz. Her bir çiftimiz için birbirinden güzel konseptler oluşturabiliyor, ışığın gücünü en iyi şekilde kullanıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Foto Eda Fethiye‘de sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi veya randevu alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Adnan Menderes Bulvarı Fethiye/Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.