Can Gelendost Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 5 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ural Özçelik Photography
37 2 6

Bodrum

Ural Özçelik Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Foto Sinem
8 1

Milas

Foto Sinem

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatınızın en güzel gününü, modern dokunuşlarla ölümsüzleştirmek ve size, muhteşem fotoğraflar sunmak için, Bodrum düğün fotoğrafçıları arasında, Can Gelendost Photography olarak, hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizim için fotoğraf, sanatın eşsiz bir dalı. Bir fotoğrafçı; başkalarının göremediğini görmeli ve bunu en iyi şekilde fotoğraf karelerine yansıtmalıdır. Her fotoğrafının bir anlamı olmalı ve bunları adeta, bir ressamın tuvale işlediği gibi ince ince işlemelidir.

Düğün fotoğrafçılığında ise, gelin ve damadın birbirine olan aşkı, en saf haliyle, karelere aktarılmalıdır. Biz de siz değerli çiftlerimize bunu sunuyoruz. Eşi benzeri olmayan güzellikte fotoğraflarınızı, ileride çocuklarınıza gösterirken bizi tebessümle anmanızı istiyoruz. Bunun için de, fikirlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz ve fotoğraf çekimimizin her aşamasında, görüş alışverişinde bulunuyoruz.

Fotoğraflarınızı çekmeden önce, sizi tanımaya çalışıyoruz. Tarzınıza uygun sadelikte ve doğallıkta fotoğraflar çekmek istiyoruz. Dış çekimlerinizde; Türkiye’nin en önemli turizm şehirlerinden biri olan Muğla’nın eşsiz güzelliklerini kullanıyoruz. Denizin masmavi görüntüsünün güneş ışığıyla birleştiği noktalarda, en güzel kareleri yakalamak için çabalıyoruz. Fotoğraflarda, poz verdirmeyi sevmiyoruz. Sizin anlık duygularınızı ve bakışlarınızı karelere aktarmaktan daha çok keyif alıyoruz.

Fotoğraflarınızın dışında dilerseniz size, video hizmeti de sunuyoruz. Düğününüzü baştan sona kaydedeceğimiz, muhteşem çözünürlükte çekilmiş videolarda; düğününüzde olup biten her şeyi en ince ayrıntısına kadar bulabilirsiniz.

Fotoğraf ve videolarınızı, orijinal kopyalarıyla birlikte size, çekim tarihinden en geç beş hafta sonra teslim ediyoruz. Müthiş kalitedeki bu belgeleri, ömür boyu saklama garantisi veriyoruz!

Ayrıcalıklı bir hizmet almak istiyorsanız, hazır bir şekilde bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz! Düğün fotoğrafları fiyat ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi sahibi olmak için ise, sayfanın hemen yan tarafında yer alan teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz!

İletişim

Can Gelendost

 • Adres: Bodrum/MuğlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!