BeşTaksimBir

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Objektif Bodrum
12 4

Bodrum

Objektif Bodrum

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Foto Sinem
8 1

Milas

Foto Sinem

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Ural Özçelik Photography
37 2 6

Bodrum

Ural Özçelik Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

2014 yılından itibaren BeşTaksimBir ailesi olarak başarıyla hizmet veriyoruz. Profesyonel kadromuzla kaliteli hizmet sunmaya ve mutluluğunuzu ölümsüzleştirmeye çalışıyoruz. Marka olarak yaptığımız çalışmalar ve yeniliklerle öne çıkmayı hedefliyoruz. Bunu da fotoğraf platosu kurarak başardık.

2015 yılında Konya’da bir fotoğraf platosu kurduk. Meram’da bulunan platomuz içerisinde 20 farklı ton ve konseptte hizmet veriyoruz. Tamamen çekimler için özel olarak tasarlanmış yerimizde düğün albümünüz için göz alıcı kareler elde edebilirsiniz. Platomuz sadece BeşTaksimBir çiftlerinin kullanımına açık.

Plato kurmanın dışında diğer hedefimiz de Türkiye’nin tüm şehirlerinde çekim yapabilen bir ekip kurmaktı. Onu da başardık. Şu an Türkiye’nin tüm illerinde çekim yapabilecek donanımla ve eğitimli bir ekiple hizmet veriyoruz. Kadromuzda bulunan arkadaşlarımız Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümlerinden eğitim almış kişiler. Dolayısıyla hem akademik bilgilerini hem de sanatsal yeteneklerini çekimlere rahatlıkla yansıtabiliyorlar.

Çekimden önce sizinle mutlaka bir araya gelerek hem sizi yakından tanıyor hem de yapmak istediğiniz fotoğraf çekim konsepti hakkında bilgi ediniyoruz. Yaptığımız çalışmalarımızı örnek gösteriyoruz. Muğla dış çekim yerleri arasında seçtiğiniz bir alan varsa çekimlerinizi orada yapabiliyoruz. Çekim günü geldiğinde daha önce konuştuğumuz şekilde çekime başlıyoruz. Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntü olmasını sağlıyoruz. Daha sonra içlerinden en beğendiklerinizi seçmenizi istiyoruz. Bilgisayar ortamında düzenlemeler yaparak albümünüzü oluşturuyoruz.

Sizin mutluluğunuzu her zaman önemsiyoruz. Bu nedenle bizimle düşüncelerinizi açık bir şekilde paylaşabilir, çekimlere dair özel istekleriniz varsa belirtebilirsiniz. Mutluluğunuzu kayıt altına alacak objektif olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Beştaksimbir Muğla düğün fotoğrafçısı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Doğan

 • Adres: Muğla/ Bodrum

BeşTaksimBir Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!