Maviş Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Maviş Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Maviş Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Maviş Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Maviş Fotoğrafçılık Hakkında

Her detayın kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüz yaklaşıyor. Bu özel gün için düğün mekanınızdan gelinlik ve damatlıklarınıza kadar her detay hazır. Peki bu özel günde yaşayacağınız o mutlu anları ölümsüz kılacak düğün fotoğrafçınız? Henüz düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için güvenebileceğiniz o profesyonel fotoğrafçıyı bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Maviş Foto Gaziantep profesyonel ekibi ve kaliteli hizmetleriyle en güzel anlarınızda mutluluğunuza ortak olmak için sizi bekliyor.

Çekimlerinizi profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Sektöre ilk adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Düğün fotoğrafçılığı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahibiz. BU sayede düğün gününüzde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyoruz ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edebiliyoruz.

Çekimleriniz boyunca son teknoloji ekipmanlar kullandığımızı da belirtmek istiyoruz. Kullandığımız profesyonel ekipmanlar sayesinde en küçük detaydaki güzelliği bile tüm canlılığıyla kaydedebiliyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek donanımlarımızı düzenli olarak yeniliyoruz.

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için hazırlıklara başlamadan önce sizinle tanışmak ve isteklerinizi öğrenmek için bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde çekimlerinizde kullanmamızı istediğiniz konsepti ve çekimlerinizin yapılacağı mekanı da belirliyoruz. Çekimlerinizi belli bir konsept ve belli temalar çerçevesinde yaparak düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın beraber bir ahenk içinde görünmesini sağlıyoruz. Siyah beyaz nostaljik çekimlerden toprak tonlarındaki bohem tarzdaki çekimlere kadar her zevke uygun konseptte çekim yapabiliyoruz. Ayrıca çiftleri hayallerindeki düğün anılarına kavuşturmak için şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Maviş Fotoğrafçılık fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimiz ve fark yaratan bakış açımızla en özel anlarınızı yıllarca bakmaya doyamayacağınız eşsiz anılara dönüştürmek için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  İncili Pınar Mah. Gazi Muhtarpaşa Blv. Kepkepzade Park İş Merkezi No: 11 Şehitkapmil/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.