İbrahim Göçmen

İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık

Mesaj Gönder

0342 255 52 67

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İbrahim Göçmen
  Firma Sahibi

İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık Hakkında

Merhaba, ben İbrahim Göçmen. Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasında faaliyet gösteriyorum. Gencolar Düğün Salonu’nun da aralarında olduğu 3 salonun anlaşmalı fotoğrafçısıyım. Mesleğe 2016’da, henüz Akdeniz Üniversitesi’nde öğrenciyken başladım. O günden bu yana kendimi pek çok alanda geliştirdim ve şu an fotoğrafçılığın yanında klip yönetmenliği, grafik tasarımcılığı ve yazılım geliştiriciliği de yapıyorum. Çok yönlü kişiliğim ve sahip olduğum sayısız yetkinlikle size tam anlamıyla kusursuz bir hizmet sunuyorum.

Deneyim

Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Photoshop ve Adobe Premiere Pro eğitimleri aldıktan sonra freelance işlerle ve fotoğrafçılık kurslarıyla kendimi bu alanda geliştirdim. İşinin erbabı yönetmenlerden ders aldım. Mesleğimi tüm incelikleriyle icra edebilmek için katıldığım programlarla 20’den fazla sertifikaya hak kazandım. Ayrıntılara gösterdiğim önemle kaliteyi garantiliyorum. Geçmişimde sadece ışık konusunda bile 10 farklı eğitim var.

Sayısız eklenti kullanarak animasyonlar hazırlıyor ve photoshop, rötuş, boyama, manipülasyon, 2 ya da 3 boyutlu çizim, geniş bir yelpazede tasarım işleri yapıyorum. Bir fotoğraf stüdyosuna ve teknoparkta bir yazılım şirketine sahibim. Alanında dünya çapında üne sahip uzman ve usta kişilerle çalışıyorum. Sadece Gaziantep’te değil İstanbul, Ankara ve Antalya’da da ekiplerim var.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekimler boyunca tamamen sizin isteklerinize göre çalışıyorum. Çekimleri seçtiğiniz bir dış mekanda tamamlayabiliriz. Karar verme sürecinizi kolaylaştırmak için size örnekler sunabilir, dilerseniz alternatif mekan önerileri verebilirim. Plato çekimi de yapabiliriz. Enerjinize ve isteğinize göre değişmekle birlikte çekimler ortalama 1 ila 1.5 saat sürüyor. Gün sonunda elimizde 600 ila 800 poz oluyor. Ardından sıra albümünüzün hazırlanmasına geliyor.

Ekipman

Gaziantep düğün fotoğraf çekimi profesyonelleri arasında ekipman kalitesine verdiğim önemle öne çıkmaktayım. Bir sinema filmi çekebilecek kadar çok donanıma sahibim. Drone çekimleri için sanayi ve el tipi makineler ile yapay zeka drone’lar kullanıyorum. Kameralarım arasında Fuji ve Sony ürünleri, Nikon D800E ve Nikon D7500 gibi modeller var. GoPro, Jimmy Jib, Zhiyun Crane 2S gimbal, ışıklandırma ve sabitleme elemanları bulunduruyorum. İhtiyaç halinde farklı ekipman da temin edebiliyorum.

Baskı Hizmetleri

Düğün çekimleriniz tamamlandıktan beğendiğiniz pozları birlikte seçiyoruz ve sıra baskı aşamasına geliyor. İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık bünyesinde tüm baskı modelleri ile hizmet veriliyor. Seçim tamamen size ait. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre 50x70 ya da 70x100 ölçülerde kanvas, ipek ve mat modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun yanında kristal baskı gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Dilerseniz düğününüz süresince fotoğraf ve video çekimlerinizi ben üstlenebilirim. Evlilik teklifi, nişan töreni ve kına gecesi gibi özel günleriniz için de birlikte çalışabiliriz. Şehir dışı ve yurt dışı dahil olmak üzere her türlü lokasyonda hizmet veriyorum. İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık’la çalışan çiftler ayrıca HD çekim ve konsept çekimi gibi olanaklara, aksesuar desteğine, VIP araçla ulaşım imkanı gibi ayrıcalıklara sahip oluyor.

Benim için kalite her zaman önde gelir. Üstlendiğim tüm çekimleri kaliteyi ön plana çıkararak gerçekleştiriyorum. Daima kendimi geliştirmeye odaklıyım. Mühendis kimliğim sayesinde fotoğrafçılığın mutfağını da tam anlamıyla tanıyor ve kavrıyorum. Düğün çekimleriniz için benimle çalışmaya karar verdiyseniz ve Gaziantep düğün foto çekimi fiyatlarımı merak ediyorsanız hemen aşağıdaki iletişim bilgilerim ya da yandaki form üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0342 255 52 67
 • Adres:

  nuripazar başı mahallesi 92 nolu sokak no 86 gencolar düğün salonu altı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İbrahim Göçmen Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.