Furkan Akköz Art Studio

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Furkan Akköz Art Studio Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Furkan Akköz Art Studio Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Furkan Akköz Art Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Furkan Akköz Art Studio Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Bu çok özel gününüzde yaşanan o eşsiz anlar adeta bir rüya gibi akıp geçer. Geriye ise düğün fotoğraflarınız ve videolarınız kalır. Geriye kalan düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın profesyonel bir ekip tarafından çekilmesini ve kusursuz bir düğün albümüne sahip olmayı istiyorsanız, Furkan Akköz Art Studio Gaziantep düğün fotoğrafçısı hizmetinizde.

Çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bu görüşmede sizin düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm isteklerinizi, çekimlerinizin yapılacağı lokasyonu ve çekimlerinizde kullanmamızı istediğiniz konsepti öğreniyoruz.

Her bir ekip arkadaşımız fotoğrafçılık alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı doğru bir şekilde kullanabiliyoruz. Sanatsal bakış açımızla da aşkınızı anlatan eşsiz kareler çekebiliyoruz.

Çekimlerinizde son derece profesyonel ekipmanlar kullandığımız da belirtmek istiyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek donanımlarımızı yeniliyor, çekimlerimizi son teknoloji ekipmanlarla yapıyoruz. Bu sayede düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda en küçük detaydaki güzelliği bile ustalıkla karelere yansıtabiliyoruz.

Şimdiye kadar birçok düğün fotoğrafı ve videosu gördünüz. Ancak bizi tercih ettiğiniz takdirde gördüğünüz tüm düğün fotoğraflarını ve videolarını unutabilirsiniz. Çünkü biz çekimlerimizi tamamen size özel olacak şekilde yapıyoruz. Yapay pozlardan ve sıradan konseptlerden uzak durarak kendiniz gibi olacağınız doğal çekimler yapmayı tercih ediyoruz. Düğün albümünüze güzelliğini sizin içten gülüşleriniz ve bakışlarınız güzellik katıyor.

Siz de aşkınızın hikayesini anlatan yaşayan anılara sahip olmak istiyorsanız diğer Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Furkan Akköz Art Studio hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için de sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli.

İletişim

Furkan Akköz Art Studio Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

H&M

Havva & Muhammet

Düğün Tarihi: 11.11.2021Nişan fotoğraflarımı Furkan beye çektirdim gerçekten çok memnun kaldım tanıdığım herkese tavsiye ediyorum gerçekten çok başarılı bir firma ☺️☺️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.