Foto Tayfun

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Tayfun Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Tayfun Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Tayfun Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Tayfun Hakkında

Foto Tayfun olarak çok uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyor ve “Anılar bir kez yaşanır.” mottomuzla çalışmaya devam ediyoruz. Fotoğrafçılığın bir görsel sanat olduğunu çok iyi biliyor, tutkunu olduğumuz bu sanatı mesleğimiz olarak en iyi şekilde icra ediyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Gaziantep Şahinbey fotoğrafçıları arasında yer alıyor gerek vizyon sahibi bakış açımız gerekse kendimize has tarzımızla farkımızı ortaya koyuyoruz.

Genç, dinamik, kendini daime geliştirmeye çalışan yetenekli bir ekibe sahibiz ve hepimiz işimizde en iyisi olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Büdeyri Han içerisinde bulunan ofisimizde tüm müşterilerimizi güler yüzlülükle karşılıyor, istek ve ihtiyaçlarını can kulağıyla dinleyerek bunları eksiksiz yerine getiriyoruz. Böylelikle %100 müşteri memnuniyetini kolayca sağlıyor, işimizde koşulsuz başarıyı elde ediyoruz. Foto Tayfun olarak çok yönlü bir ekibiz fakat kendimize seçtiğimiz ve bu konuda ilerlemek istediğimiz alanımız olan özel gün fotoğrafçılığını yoğunluklu olarak yapıyoruz.

Özel günlerden kastımız başta düğünler olmak üzere; nikah törenleri, kına geceleri, söz ve nişan merasimleri gibi çiftleri ilgilendirip tekrarı olmayan anlar. Bu konuda gelin ve damatlarımızı memnun etmek için elimizden geleni yapıyor ve her anlarında yanlarında olarak mutluluklarını kayıt altına alıyoruz. Yaz kış fark etmeksizin çekimlerimizi yapıyoruz ve mekan olarak çiftimizin tercihini esas alıyoruz. Kışın gerçekleşecek çekimlerde yoldan ve zamandan tasarruf ederek en iyi fotoğraflara sahip olmak için ofisimizin bulunduğu tarihi hanı kullanıyor, farklı aksesuarlarla fotoğraflarımızı renklendiriyoruz.

Dış mekanlarda ise uzak yakın fark etmeksizin doğal, tarihi ve turistik güzelliğe sahip pek çok alternatifi çiftlerimize sunuyoruz. Kararlarını kolaylaştırmak için daha önceki çekimlerimizden örnekler de sunuyor.

Unutulmaz albümler için Foto Tayfun Gaziantep Şahinbey’de sizi bekliyor, yandaki formu doldurarak fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şekeroğlu, Gümrük Cd. D: 32, 27400 Şahinbey/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Foto Tayfun Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.