Foto Gizem

E-posta Gönder

Foto Gizem Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Foto Gizem Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Gizem Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Fransız işgalinden kurtulmuş olan milletimizin kurşun değmiş yıkılmamış olan Tarihi BEY MAH.<br/>VELİC KIR EVLERİ (çekim süresi uzayabilir ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR)<br/>BİYOLOJİK GÖLET<br/>BOTANİK BAHÇESİ<br/>ŞİREHAN OTEL<br/>ANTEPİA (önerimizin dışında)

Foto Gizem Hakkında

30 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık sektöründe hizmet veriyor ve mesleğimizle alâkalı tüm işleri layığı ile yapıyoruz. Alanında bir marka haline gelmiş stüdyomuz Foto Gizem Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bulunuyor fakat şehrin her bölgesinden tercih ediliyor. Uygun fiyat prensiplerimizi kaliteli hizmet anlayışımız ile birleştirerek her kesime hitap etmeye çalışıyoruz. Bu yazıyı okumanızdaki muhtemel sebep olan düğün fotoğrafçılığı özelinde konuşmak gerekirse zaten çok fazla masrafla boğuşan çiftlerimizin bütçesine katkıda bulunabiliyor ve hem hayal ettikleri gibi fotoğraflar çekip hem de uygun fiyatlar sunuyoruz.

Düğün fotoğraflarımızı hem klasikleşmiş ve asla eskimeyen stüdyo çekimleri hem de dış çekimler ile ölümsüzleştirebiliyoruz. Foto Gizem olarak çekim yapmayı çok sevdiğimiz ve çiftlerimize şiddetle tavsiye ettiğimiz birkaç lokasyon mevcut. Tarihi ve tarihin kalıntılarını fotoğraflamayı sevdiğimiz için; Tarihi Bey Mahallesi, Antepia ve benzeri yerleri öneriyoruz. Bunlar haricinde yine önceki çekimlerimizden deneyimle çok iyi sonuçlar elde ettiğimiz Veliç Kır Evleri, Biyolojik Gölet, Botanik Bahçesi ve Şirehan Otel’i de tavsiye edebiliriz. Fakat tabii ki bunlarla sınırlı değil, eğer çiftimizin özel bir isteği varsa oraya da memnuniyetle gidip çekimimizi yapabiliriz. Dilerlerse şehir dışı ve hatta yurtdışına dahi gidebiliyoruz.

Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video içerikleri de üretebiliyoruz. Son dönemlerde oldukça popülerleşen düğün hikâyesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi kısa videoları türüne uygun olacak şekilde çekip montajlayarak çiftimize teslim ediyoruz. Tüm çekimlerimizde son teknoloji kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve çiftlerimizin doğal görüntülerini yüksek çözünürlük ile kaydediyoruz. İşini severek ve profesyonelce yapan ekibimizin de yetenekleri sayesinde ortaya harika sonuçlar çıkıyor.

Gaziantep’teki fotoğraf stüdyoları arasında kendinizi güvenilir ellere emanet etmek isterseniz Foto Gizem sizin için burada. Bize ulaşmak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanmanız yeterli.

İletişim

Foto Gizem Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

C&A

Ceren & Azi̇zcan

Düğün Tarihi: 24.04.2018


Evliliğe adımda sizi tercih ettiğimiz için çok mutluyuz içten ve eğlenceli ekibinizle muhteşem bir çekim ve sonunda muaazzam bir albüm aldık teşekkür ederiz :)

a&f

Ayşenur & Ferit

Düğün Tarihi: 10.03.2018


çekimlerimiz çok eğlenceli geçti hayatımızın en güzel gününü en güzel fotoğraflarla foto gizem taçlandırdı.. :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.