Fevzi Oktar Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Fevzi Oktar Düğün Fotoğrafçısı Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fevzi Oktar Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fevzi Oktar Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Fevzi Oktar Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Merhabalar! Biz Fevzi Oktar Fotoğrafçılık olarak deklanşöre basmaya başladığımız ilk günden beri çiftlerimizin isteklerini hep ön planda tuttuk. En mutlu günlerde tercih edilmenin bilinciyle çalıştık, bu doğrultuda hizmet vermeye de devam ediyoruz. Bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkmak için tüm detayların üstünde duruyor, hayallerinizi önemsiyoruz. En yeni trendleri, çekim tekniklerini ve konseptleri yakından takip ediyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılamayı amaçlıyoruz. Fevzi Oktar kalitesini yaşamanız için biz hazırız, ya siz?

Fotoğraflarımızda sadeliği tercih ediyoruz. Klişe pozlardan sizi uzak tutmak için o anın güzelliğini ve büyüsünü kaydediyor, yıllar sonra bu karelere baktığınızda o günleri tekrar hatırlamanızı sağlıyoruz. Yaratıcılığımızı da en iyi şekilde kullanıyor, bakış, gülüş ve duruş gibi teknik konularda bilgi birikimlerimizi kullanıyoruz.

Bizi Gaziantep düğün fotoğrafçılarından ayıran en önemli özelliğimiz ise Beyaz Saray Düğün Salonu’nun fotoğrafçısı olarak hizmet vermenin yanı sıra bağımsız olarak da çiftlerimizin fotoğraflarını çekebiliyoruz. Birbirinden güzel dış çekimlere imza atıyor, en mutlu olduğunuz anlarda yanınızda oluyoruz.

Peki, nasıl çekimlere imza atabiliyoruz? Sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ve videolar ile duyurduğunuz save the date çekimlerini, düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini umursamadan tamamladığımız trash day çekimlerini ve konsept çekimlerini profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Çektiğimiz tüm fotoğraf ve videoların baskısını, montajını, kurgusunu ve Photoshop çalışmalarını son model bilgisayarlarımızda uyguluyor, çiftlerimize orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşabilmeniz için fotoğraflarınızı bir USB bellek ile de sunuyoruz.

Şahinbey fotoğrafçılarından farkımızı kısaca anlatmaya çalıştık. Düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek ve imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.