Yunus Esen Fotoğraf ve Video

E-posta Gönder

 • Şehitkamil, Gaziantep.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yunus Esen Fotoğraf ve Video Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Yunus Esen Fotoğraf ve Video Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 haftadan fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Yunus Esen Fotoğraf ve Video Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Ekip

Yunus Esen Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Genellikle kır evleri, oteller, botanik bahçelerinde çekimler gerçekleşiyor. Kişi tercihine göre değişiyor.

Yunus Esen Fotoğraf ve Video Hakkında

Son yıllarda dış mekân çekimi yapan düğün fotoğrafçıları oldukça çoğaldı ancak biz 50 yıldır bu işin içindeyiz. 50 yılın verdiği tecrübe bize düğün fotoğrafçılığının her adımında, her noktasında yardımcı oluyor. Köklü bir fotoğrafçı olmanın faydaları saymakla bitecek gibi değil. Düğün fotoğrafçılığında her neredeyse her gün yeni gelişmeler, trendler çıkıyor ve biz de tüm bu yeniliklerin yakından takipçisi olduk. Başladığımız günden bu yana düğün fotoğrafçılığı nasıl şekil değiştirdi hepsinin farkındayız. Bu farkındalık bize gelişen teknolojiye ayak uydurmak gerektiğini, isteklerin her geçen gün değiştiğini öğretti. Biz de tüm bunları göz önünde bulundurarak yenilikçi bakış açısıyla siz çiftlerimizi memnun etmeye adadık kendimizi.

Gaziantep’te verdiğimiz hizmet tüm Güneydoğu’yu kapsıyor aslında. Gaziantep başta olmak üzere düğün hazırlığındaki çiftlerin isteği ve bulundukları şehirler doğrultusunda şehir dışında da hizmet vermekten büyük keyif duyuyoruz. Farklı bir ambiyans istiyorsanız kır evlerinde, yeşillikler içinde, doğal bir ortamda istiyorsanız botanik bahçelerde ya da otellerde harika pozlar çekebiliriz. Tüm Güneydoğu ve Gaziantep’te düğün fotoğraf mekanları örnekleri için galerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Almanya, Fransa gibi ülkelerde de Avrupa’nın isterseniz tarihi, isterseniz doğal güzelliklere sahip mekanlarında çekimler yapıyoruz. Zaman ve mekân bizim için fark etmiyor. Çünkü fotoğrafçı demek her mekânda, her koşulda fotoğraf çekebilen bir sanatçı demek aslında.

Tüm Güneydoğu’ya sadece fotoğrafçılık hizmeti vermiyoruz. A’dan Z’ye toptan fotoğraf malzemeciliği de yaparak fotoğrafla ilgili tüm konularda sizlere destek oluyoruz.

Hayatınızın en önemli ve en mutlu anlarındaki gülümsemelerinizi ölümsüzleştirmek için buradayız. Sizin heyecanınıza ortak olmak istiyor ve mutluluğunuza mutluluk katmak için her daim çalışıyoruz. Mutluluğunuzu sonsuza kadar saklamak isterseniz sadece teklif formuyla bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.