Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Stüdyo Yeniadım

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Yeniadım Hakkında

Hayatın en özel anlarından biri nedir diye sorsalar eminiz gelen cevaplar arasında mutlaka düğün günü yer alacaktır. Siz de yaşamınızın bu tatlı telaşı esnasında geleceğinize birbirinden güzel fotoğraf kareleri bırakmak istiyorsanız Bursa’da Stüdyo Yeniadım’a sizi bekliyoruz. Özenli çalışmalarımız ve güler yüzlü yaklaşımımızla daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Elimizden gelen tüm çabayı göstererek size ekibimiz tarafından sorunsuz bir hizmet almanız için yardımcı oluyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kaliteli ekipmanlarla görüntü kalitesinin net olduğu fotoğraflar elde ediyoruz. Dış çekim öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi süsleyen fotoğrafların nasıl detaylarla süslü olduğunu öğreniyoruz. Sizden önce çalışmalar yaptığımız çiftlerin fotoğraf ve video örneklerini göstererek aklınızda hizmetimize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Fotoğraf çekimlerinde en önem verilen nokta dış çekimin nerede yapılacağı oluyor. Sahil kenarı, ağaçların olduğu yemyeşil bir alan, tarihi bir alan ya da sizin hayatınıza yön verdiğini düşündüğünüz manevi bir anlamı olan yerde kolaylıkla çekimlerinizi yapıyoruz. Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve bol bol gülmenizi istiyoruz. Siz ne kadar doğal olursanız elde edeceğimiz görüntülerinde o kadar güzel olacağının farkındayız. Bilgi ve birikimimiz doğrultusunda nasıl poz vermeniz gerektiği, hangi açıdan daha iyi çıktığınız gibi konularda size destek oluyoruz. Çekimler bittikten sonra bilgisayar ortamında renk, ışık, gölge ve netlik konusunda düzenlemeler yapıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlanan fotoğraflarınızı ise orijinalleriyle birlikte dijital ortamda size teslim ediyoruz.

Siz de Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Stüdyo Yeniadım’ın hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Tavşanlı Mahallesi, Şht. Kemal Köse Sk. 1 A, 16700 Karacabey/Bursa, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Yeniadım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.