Aura Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Aura Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aura Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aura Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Aura Fotoğrafçılık Hakkında

Ömrünüzün en değerli anlarından birbirinden güzel hatıralar oluşturmak için Aura Fotoğrafçılık adıyla hizmetinizdeyiz! Bizimle iletişime geçtiğiniz andan fotoğraflarınızı teslim aldığınız ana kadar titiz bir çalışma yürüten ekibimiz ile kendimizi geliştirmeyi ihmal etmedik ve birçok eğitim aldık. Zamanında analog makinelerle başlayan yolculuğumuzun gelişen teknolojiye ayak uydurarak yerini büyük prodüksiyonlara bıraktı. Fotoğraf kimyasallarından çok günümüz trendlerine ayak uyduran hava çekimleri, lightroom, photoshop gibi konularda uzmanlaşmayı tercih ettik. Bu sayede çiftler tarafından çok sevilen dış mekan fotoğraf çekimlerini en güzel şekilde gerçekleştirip şık albümler eşliğinde teslim edebiliyoruz.

Peki nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda çekim konseptini belirlemek için görüşüyoruz. Bu görüşmemizde baştan sonra planlama yaptığımızdan çekim süreci de oldukça rahat geçiyor. Doğayı arka fon olarak kullandığımız dış mekan çekimlerinde fotoğraf karelerine mutluluğunuzu en güzel şekilde yansıtıyoruz. Deklanşöre basmaktan çok daha fazlasını yapmamız gerektiğini biliyor, üstlendiğimiz sorumlulukla titiz bir çalışma yürütüyoruz. Çekim sürecinde doğal ışığı kullanmak oldukça önemli. Bu nedenle Balıkesir dış mekan çekim yerlerini önceden değerlendirerek, çekim için uygun saatler belirliyoruz. Balıkesir dışında Çanakkale’nin eşsiz koylarda da çekimler yapabildiğimizi belirtelim. Anne ve babanızın düğün fotoğraflarına benzer fotoğraflarınızın olmasını isterseniz birbirinden güzel konseptlerde stüdyo çekimleri de gerçekleştirebiliyoruz.

Düğün fotoğraf albümü oluşturma sürecinizde yanınızda olan Aura Fotoğrafçılık, fotoğraf ve albümlerinizi orijinal kopyalarıyla birlikte 1 hafta içerisinde teslim ediyoruz. Ayrıca seçtiğiniz karelerden; tablo, albüm, büyük ebatlarda fotoğraf ve polaroid baskı da hazırlayabiliyoruz. Eğer siz de çekim süresince yarattığımız samimi ve eğlenceli ortamın içinde yer almak, geleceğinize tebessümle bakacağınız anılar bırakmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan form veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.