Düğün Davetiyesi İstanbul

TEMA Vakfı Davetiye

Mesaj Gönder
TEMA Vakfı Davetiye
  • Min. Fiyat
    15-20 TL

TEMA Vakfı Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
15-20 TL

TEMA Vakfı Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim

TEMA Vakfı Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

TEMA Vakfı Davetiye Hakkında

Düğün davetiyesi bağış amacı taşısın ve doğaya da katkıda bulunsun isteyen çiftlerimiz yıllardır ülkemizin ağaçlandırılmasında büyük rol oynayan TEMA Vakfı ürünlerini tercih ediyor. 1992’de Hayrettin Karaca ile A. Nihat Gökyiğit öncülüğünde kurulan vakfımız toprağımıza sahip çıkmak, doğal varlıkların korunmasını sağlamak ve en önemlisi de farkındalığı artırmak için çalışıyor. Siz de mutlu günlerinizde birbirinden hoş tasarımlara sahip düğün davetiyelerimizi tercih edebilirsiniz.

Deneyim
TEMA Vakfı kuruluşundan bugüne Mera ve Toprak yasalarının kanunlaştırılması gibi önemli adımların atılmasını sağlamanın yanı sıra 27 bin futbol sahasıyla eşit büyüklüğe sahip bir alanda 22,3 milyon fidanı doğayla buluşturdu. 700 milyon meşe palamudunu 22 bin futbol sahası boyutlarındaki bir alana ekti. Ayrıca 5 milyondan fazla öğrenciye verdiği doğa eğitimleri ve farkındalık çalışmaları sayesinde bilinçli bireylerin yetişmesine katkıda bulundu.

TEMA Vakfı bünyesinde hazırlanan 90’dan fazla kitap da bu toplumu bilinçlendirme çalışmalarının önemli bir parçasıdır. Vakıf tüm bu çalışmaları gerçekleştirirken bağışlarınızdan destek alıyor ve siz değerli çiftlerimizin katkılarıyla büyüyor. Birbirinden şık düğün davetiyesi ve diğer hediyelik ürün tasarımlarıyla yeni bir hayata atılan çiftlerimizin beğenisine hitap ediyoruz. Kutlamalarınızı daha da anlamlı kılmak istiyorsanız, zarif ve değerli bu zengin ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Hizmetler
Tema Vakfı nikah ürünleri çiftlerimize bu mutlu günlerinde anlamlı bir iz bırakma fırsatı sunuyor. Davetiyelerimizi 14,8 cm x 21 cm boyutlarında hazırlıyoruz. Tüm ürünlerimizin geri dönüştürülmüş malzemeden üretiliyor. Davetiyelerimizi seçtiğiniz tasarıma uygun etiketli zarflarla birlikte gönderiyoruz. Taleplerinizi oluşturmanız ve ödemenizi yapmanızla birlikte ortalama 1 gün içerisinde size e posta üzerinden ulaşarak davetiyenizin bir örneğini gönderiyor ve onayınıza sunuyoruz.

Yazılı onayınızı vermenizin hemen ardından baskı süreci başlamış oluyor. Takip eden 10 iş günü içinde davetiyelerinizi kargoyla size ulaştırıyoruz. Doğa, Yapraklar, Zeytin veya Bahar Sevinci gibi hoş davetiye tasarımlarımız arasından zevkinize ve düğün davetinizin konseptine göre seçim yapabilirsiniz. Bir diğer önemli ayrıntı da davetiyelerimizde kullandığımız ağaç malzemenin sürdürülebilir orman yönetim ilkeleri ışığında FSC sertifikalı ormanlardan geliyor oluşudur.

Ek Hizmetler
TEMA Vakfı davetiyelerini incelerken nikah kartları ve magnetleri ürünlerimizi de değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinize düğününüzden geriye farklı bir hediye bırakmak için doğal görsellerle süslenmiş magnetlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Nikah kartlarımızda da şık tasarımlar hazırladık ve çiftlerimizden yoğun ilgi gördük. Ayrıca masa numarası, menü ve isim kartı gibi nikah ve düğün aksesuarlarımız da davetinize ayrı bir hava katacaktır.

Düğün tarihinizi sevdiklerinize duyururken anlamlı bir adım atmak ve ülkemizin ağaçlandırılmasına katkıda bulunmak istiyorsanız, Tema Vakfı nikah davetiyesi alternatiflerinden biri muhakkak zevkinize hitap edecektir. Ülkemizin erozyon ve çölleşmeyle savaş anlamındaki en değerli neferine destek olmak ve davetiyenizi eşsiz bir hatıraya dönüştürmek için sayfanın altında bulunan bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Sayfanın yanındaki “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurduğunuzda ürünlerimizin ücretlendirmesiyle ilgili sorularınızı yanıtlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Halaskargazi Mah. Halaskargazi Cad. No:22 Kat:5-6-7-8 34371 Şişli | İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    TEMA Vakfı Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.