NK Design

E-posta Gönder

10 yorum

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Boutique.D'lara
83 1 30

Beşiktaş

Boutique.D'lara

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Yeşeren Kalem
41 10

Beşiktaş

Yeşeren Kalem

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Bridesis
22 1

Fatih

Bridesis

1 TL'den az
Özel Tasarım

Hakkında

En anlamlı günlerinizi özel tasarım kartlarla ölümsüzleştirmek ister misiniz? Kişiye özel hazırlanan düğün, doğum günü, babyshower bekarlığa veda, kına vb temali kartlarla parti ve etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için benimle iletişime geçin.

İletişim

Natali Katrin İş

  • Adres: Trump Towers Kule 2 Kat:28 Şişli

NK Design Yol Haritası

10 yorum


Y&Ö

Yeliz & Özgür

Düğün Tarihi: 06.05.2017

Güleryüzlü, Sabırlı, Kibar Bir Bayan! Her Ayrıntıyla Çok Dikkatli Bir Şekilde Ilgilendi. Bizim Memnun Ayrılmamız Onun Için Paradan Daha Değerli Olduğunu Bize Gösterdi. Arkadaşımız Gibi Oldu. Bir Davetiye De Kendisine Yolladık. Yolculuğumuz Sonunda Düğünümüzede Konuk Oldu Bizi Sevindirdi. Teşekkür... devamı 

H&M

Helin & Mert

Düğün Tarihi: 29.04.2017

Sadece Şunu Söylemek Istiyorum. Çok Kısa Bir Zamanım Olmasına Rağmen Beni Ilk Sıraya Aldı. Tüm Gün Benimle Sabırla Ilgilendi. Ben Böyle Tatlı Bir Bayanla Daha Önce Tanışmadım. Çok Teşekkürler! Herkese Tavsiye Edeceğim.

E&O

Elif & Onur

Düğün Tarihi: 18.03.2017

İlginiz, Titizliğiniz, Sabrınız Için Çok Teşekkür Ederiz. Çok Zor Beğenen Biri Olarak Sizinle Çalışmaktan Çok Zevk Aldım. Her Türlü Davetiye Işlerim Için Artık Sizi Arayacağım Ve Tanıdığım Herkese Önereceğim. Başarılarınızın Devamını Dilerim. Tavsiye Ederim Herkese.

B&E

Burcu & Eren

Düğün Tarihi: 14.01.2017

Öncelikle Davetiyeye Bayıldık Ama Sizide Çok Sevdik. Bire Bir Yapmış Olduğumuz Çalışma Sonunda Gerçekten De Istediğim Kartlara Sahip Oldum. Harikasınız. Başarılarınızın Uzun Yıllar Sürmesini Dileriz.

N&Ö

Nil & Ömer

Düğün Tarihi: 03.12.2016

Davetiye Ve Isim Kartlarının Dışında Düğün Sürecimde Göstermiş Olduğunuz Destek Ve Fikirleriniz Için Çok Teşekkür Ederim. Sizinle Çalışmaktan Çok Keyif Aldım. Başarılarınızın Devamını Diliyorum.

Ş&C

Şengül & Cem

Düğün Tarihi: 12.11.2016

Sevgili Nk Design Ekibi, Tavsiyeniz Üzerine Yaptırmış Olduğum Teşekkür Kartları Ile Sayenizde Çevremde Fark Yarattım. Düğün Kutlamasının Arkasından Gönderdiğim Teşekkür Kartlarına Bayıldılar. Sizi Tercih Ettiğim Için Çok Mutluyum. Başarılarınızın Devamını Dilerim

Ö&Z

Özlem & Zafer

Düğün Tarihi: 15.10.2016

Kendileri Istanbul'da Ben Ise Ankara’daydım. Çok Zor Beğenirim Içime Sinsin Diye Telefon,internet Hatta Yüzyüze Konuşma Sayesinde Davetiyemi Adım Adım Takip Etme, Tasarımına Benide Ortak Etme Düşünceğilini Gösterdiler. Direk Katalogdan Seçip Üstüne Istediğini Yaz Bas Tarzı Davetiyecilerden... devamı 

S&F

Selin & Fikret

Düğün Tarihi: 24.09.2016

Nk Ekibine Teşekkür Ederim. Paketi Açmamla Koca Bir Gülümseme Belirdi Yüzümde. Harikasınız. Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi. Kahveli Sohbetlerimizi Unutmicam :) Başarılar Dilerim!

C&N

Cahide & Nuri

Düğün Tarihi: 09.07.2016

Nk Design, Göndermiş Olduğunuz Nişan Kartları Zamanında Elimize Ulaştı. Tasarım Konusunda Biraz Tedirgindik Ancak Yapmış Olduğunuz Çalışma Çok Başarılıydı. Bir Sonraki Adımımız Olan, Düğün Davetiyelerimiz Ile Ilgili Sizinle Çalışmayı Sabırsızlıkla Bekliyorum.

N&F

Nilifer & Furkan

Düğün Tarihi: 14.05.2016

Sevgili Nk Ekibi, Göstermiş Olduğunuz Ilgi Ve Tüm Emekleriniz Için Çok Teşekkür Ederiz. Eşim Ve Dostlarım Tasarımlarınızdan Çok Memnun Kaldık. Başarılarınızın Devamını Dilerim. Sizlere Çok Teşekkür Ediyoruz. Tüm Doslarıma Sizi Önerecem.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!