Mekece Davetiye

E-posta Gönder

Mekece Davetiye Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  2-3 TL

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Mekece Davetiye Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Mekece Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Mekece Davetiye Hakkında

Mutluluğunuzu sevdiklerinize duyurmak için gerekli olan davetiyenizde tarz ve zevkinizi kusursuz bir şekilde yansıtmak isterseniz, adresiniz Mekece Davetiye olmalı! Yaratıcı tasarımlarımız, her zevke ve ihtiyaca uygun hizmetimiz ile davetiyelerinizi tam da istediğiniz gibi hazırlıyoruz!

Mekece Davetiye olarak sektöre 2001 yılında giriş yaptık. İlk başta matbaa ağırlıklı olarak hizmet versek de zaman geçtikte reklam sektöründe branşlara ayrıldık. Odaklandığımız birimlerde profesyonel bir hizmet sunabilmek için hem ekipmanlarımızı hem de kadromuzu geliştirdik, yeniledik. İlk günkü heyecan ve enerjimizi, şimdiki tecrübelerimiz ve bilgilerimiz ile birleştiriyor, çiftlerimizin isteklerini doğru ve hızlı bir şekilde karşılamayı arzu ediyoruz. Geri dönüşleriniz sayesinde işimize daha sıkı sarılıyor, mutluluğunuzda pay sahibi olmak için daha fazla çalışıyoruz.

Davetiye modeliniz hakkında herhangi bir fikriniz yoksa tarzınız, düğün mekanınız ya da düğün konseptinizi ön planda tutmanızı öneriyoruz. Hazır davetiyelerimizi sunmanın yanı sıra en yeni trend ve kreasyonları da yakından takip ediyoruz.

Matbaa sektöründe de faaliyet göstermenin bize kazandırdığı tecrübeleri kullanıyor, davetiye imalatı için en iyi baskı yöntemlerini kullanıyoruz. Davetiye modeliniz ne olursa olsun misafirleriniz kaliteyi yakından hissedecekler!

Bizi, İstanbul davetiye firmalarından farklı kılan en önemli özellik ise; aynı zamanda nişan tepsisi, nikah şekeri, magnet ve nişan masası gibi hizmetler de verebiliyor olmamız. Üstelik sadece düğünler için değil! Kına geceleri, söz ve nişan organizasyonları için de farklı ve orijinal ürünlerimizi bulabiliyorsunuz. Bu alanlarda da en iyi hizmeti sunmak ve çiftlerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

Çiftlerimize sunduğumuz imkanlar bunlarla da sınırlı değil! Plaket imalatı, promosyon ürünler imalatı, lazer kazıma ve kesim teknolojisi gibi önemli işlemleri de profesyonel bir şekilde uyguluyoruz. Bunu da sektörün en iyi makineleri ve alanında donanımlı bir kadro ile gerçekleştiriyoruz.

Bu anlamlı davetleriniz için uzman bir kadroyla çalışmak ve zevkinize uygun tasarımlara uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mekece ailesi olarak şimdiden mutluluklar diliyoruz!

İletişim

Mekece Davetiye Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

E&S

Esra & Samet

Düğün Tarihi: 04.08.2019


Harika bir gün geçirerek mağazanızdaki sıcak ve samimi ortamda seçtiğimiz davetiye modelimizi aynı güzellikte ve söz verdiğiniz tarihten önce hazırladığınız için çok ama çok teşekkür ederiz :)

M&O

Merve & Okan

Düğün Tarihi: 20.07.2019


2000 e yakın davetiye modelini 3 defa tekrar tekrar bakacak zamanı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Önümüzden çayı, yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmediğiniz için ayrıca çalışanlarınıza ve kıymetli eşinize de kucak dolusu sevgilerimi iletirim. Yorucu ama bir o kadar da güzel bir gün geçirdik.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.