Düğün Davetiyesi İstanbul

Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi

Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi Hakkında

Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi, düğün deneyiminizi yeniden tanımlıyor. Düğün planlaması, her çift için hem heyecan verici hem de yoğun bir süreç olabilir. Misafirleri davet etmek, hediye listesini düzenlemek ve tüm detayları koordine etmek zaman ve çaba gerektiren önemli adımlar. Buradan yola çıkarak 1 yıl önce Givlon markasını kurduk. Başta hediye listesi olmak üzere firmamızın sunduğu hizmetler, düğün hazırlıklarını dijital dünyada planlamaya yönelik yenilikçi bir yaklaşımla tasarlanıyor.

Deneyim
Givlon, deneyimli 3 kurucu ortak tarafından kurulan bir girişim. Pazarlama, içerik ve teknik alanlarda uzmanlaşmış ekip, işbirliği yaptığı başarısını kanıtlamış firmalarla kaliteli hizmet sunuyor. 1 yıllık hazırlık dönemi sonucunda faaliyete geçen Givlon’un sağlam temeli , geçmiş deneyimi düğün organizasyon ve planlama olan ekibin birikimine dayanıyor. Bu uzmanlık, markamızın sektörde lider bir konum elde etmesini sağlıyor ve güvenilir, profesyonel bir hediye listesi ve online davetiye hizmeti alınmasını garanti ediyor.

Hizmetler
Kalıpların dışına çıkan hizmetlerimizle, davetlilerinize hem şıklığı hem de işlevselliği bir arada sunarak öne çıkıyoruz.

●Davetlilerin hediye seçimini kolaylaştıran bir hediye listesi hazırlama hizmeti sunmaktayız.
●Givlon'un sunduğu markalar arasında altın, takı, mobilya, tekstil, mutfak eşyaları gibi çeşitli kategorilerde ürünleri listenize eklemenize olanak sağlıyoruz.
●Düğün tarihinden düğün mekanına, mekanın harita bilgilerinden park yeri seçeneklerine, ulaşım detaylarını, seyahat önerilerini ve konaklama seçeneklerini içeren dijital davetiye sunuyoruz.
●Misafirlerinizin katılımını izlemeniz için LCV hizmetini sunuyoruz.
●Düğün günü hazırlıklarıyla meşgulken, davetlilerinizin sıkça sorduğu sorulara yanıt veren özel bir sayfa sunmaktayız.

Ek Hizmetler
Özel günlerinizi unutulmaz kılmak ve her ayrıntıyı özenle planlamak için en doğru adres Givlon! Özel hediye listeleri, LCV hizmeti, çeyiz eşyaları, zarif mücevherat ve online davetiye daha fazlası için geniş kapsamlı hizmet sunuyor özetle her detayı düşünüyoruz. Sizlere en iyisini sunmak amacıyla buradayız.

Givlon sayesinde sadece davetiyelerle sınırlı kalmayıp aynı zamanda yol tarifleri, düğün programı, uzaktan gelecek misafirler için seyahat detayları, hediye listesi ve yaygın soruların cevapları gibi unsurları içeren, sürekli güncellenebilen kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Özenle yarattığımız çevre dostu, yenilikçi, tamamen kişiye özel tasarım yapılan firmamız Givlon ile davetiye arayışınıza son vermek ve bu işlevselliği yaşamak isteyen çiftlerimizi iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmaya ve online davetiye fiyatlarını öğrenmek için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmaya davet ediyoruz.

Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat Dijital Davetiye

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Didem & Gürhan

Düğün Tarihi: 13.10.2023

aile büyüjklerine basılı davetiye diğer davetlilere givlon'dan online davetiye gönderdik. sehir dışından gelecek yakınlarımız olduğu için onlara da konaklama bilgileri, mekana google yol tarifi gibi bilgileri önceden vermiş olduk. davetiye göndermek için tasarm, basım vs beklemenize gerek kalmaması... devam 

Esra & Salih

Düğün Tarihi: 08.10.2023

Givlon'da davetiyemizi oluşturup yakınlarımız ile paylaştık yalnız telefondan değil bilgisayardan hazırlamanızı tavsiye ederim çok fazla detay girilebildiği için bilgisayardan doldurmak daha kolay oluyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.