Dilaraizm

E-posta Gönder

Dilaraizm Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10-15 TL

Dilaraizm Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Dilaraizm Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Dilaraizm Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Dilaraizm Hakkında

Birlikte çekildiğiniz bir fotoğraf, belki bir anınız ya da kurduğunuz ortak bir hayaliniz..
Sizin için, aklınızdaki hayalleri, rengarenk kalemler, saatler süren el çizimleri ile bir illüstrasyon olarak ölümsüzleştiriyorum.

İstediğiniz çizimleri bana anlatmanız, belki bir fotoğraf göstermeniz ve ne istediğinizi söylemeniz yeterli..
Sonrasında beyaz kağıdımı, bir kap suyumu, rengarenk boya ve kalemlerimi alıyorum. Müziğimi açıyorum, kedimi yanıma alıyorum ve sizin için çizmeye başlıyorum.

Davetiyesini sıradan olmasını kabullenmeyen, anı ve gününüze anlam katacak çalışmalar ve aklınıza gelen her türlü soru için teklif verip bana ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Dilaraizm Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nihan & Semih

Düğün Tarihi: 16.07.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Tesadüfen bulduğum için çok şanslıyım, gelinliğime hatta kedime kadar herşeyi ince ince çizmiş! Çoook minnoş davetiyeler için dilara hanım sana çok çok teşekkür ederiz. Düğünün en özel ve güzel detaylarından biri olacak!

Beyza & Güner

Düğün Tarihi: 11.06.2016


Özel günleri unutturmayacak özel nesneler vardır. Bu davetiyeler sadece düğünümüz için yapıldığından değil, Dilara ve çizimlerinin gücüyle de aklımızdan çıkmayacaktır, diye düşünüyorum. Eşimle beraber hem güler yüzü, hem de yorumlarımızı sabırla dinlediği için ayrıca teşekkür ediyorum. Hayal... devamı 

Erica & Burak

Düğün Tarihi: 02.04.2016


Olup olabilecek en orjinal davetiye. Herkes matbaadan katalogdan en sıradan davetiyelerden seçim yaparken, biz en güzel anılarımızdan birini dilara hanımdan istedik ve düşündüğümüzden bile güzel bir iş oldu. Sonra onu görünce düğünümüzdeki amerikan servisleri ve masalardaki kişi isimleri içinde... devamı 

Gülay & Ferhat

Düğün Tarihi: 06.03.2016


Şık ve zarif işlere imza atmalarının yanında çok da ilgililer. Kişiye özel olması başlıca tercih sebebimdi, çok şükür şaşırtmadılar. Tanıdığım herkesten olumlu geri dönüşler aldım.Çok teşekkür ederim.

Elif & Cenk

Düğün Tarihi: 26.09.2015


Dilara, son derece yaratıcı, size özel tasarımlar hazırlıyor ve zaman konusunda da size hiç sıkıntı yaşatmıyor. Biz davetiyemize bayıldık, bu tatlı hanımla tanışmak ve çalışmak büyük bir zevkti. :)

Rabia & Orkun

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Sabrı, yaratıcılığı, iyi niyeti her şeyini ortaya koydu Sevgili Dilara... ve harika bir iş çıkardı... Davetiyemiz tüm evlerin en özel köşesinde hala...

Hati̇ce & Ahmet

Düğün Tarihi: 12.10.2013


Nasıl anlatsam,nerden başlasam bilemiyorum:) Düğün tarihimiz belirlenmişti fakat Dilara'ya bir türlü ulaşamıyordum.Face'den çizimlerinizi çok beğenmedim bende sizinle çalışmak istiyorum diye mesaj atmıştım,bir gün iş yerimde çalışırken telefonum çaldı açtım beni aramışsınız ben Dilara Kavaklıoğlu... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.