Düğün Davetiyesi İstanbul

Davetiyecim

  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Davetiyecim Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Davetiyecim Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Davetiyecim Hakkında

1993 yılında matbaa sektörüne girdik ve o günden beri hâlâ ilk günkü heyecanımız ve hevesimizle birlikte çalışıyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmet standartlarımız sayesinde sektörde iyi bir yere geldik. Öyle ki, markamız Özcanlar Matbaa Gültepe Kağıthane ve Levent’te 2 şubeye sahip oldu. Üstelik geniş üretim ağımız sayesinde sadece İstanbul değil Türkiye’nin hemen her bölgesine gönderim yapabiliyoruz. Hem teknolojik anlamdaki imkanlarımız hem de vizyon sahibi oluşumuz ve yeterliliklerimiz sayesinde harika işler başarabiliyoruz. Genç, dinamik ve üretken bir ekip ile çalışarak hep daha iyisine ulaşmayı amaçlıyoruz.

Özel gün ve organizasyonlar için verdiğimiz hizmetleri Davetiyecim markası ve adı altında sunuyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, sünnet törenleri, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, özel davetler ve daha saymadığımız pek çok toplu organizasyon için üretim yapabiliyoruz. Eğer bu yazıyı okuma sebebiniz düğününüzse o halde bu konuda size daha detaylı bilgiler vermek isteriz. Çünkü yıl içerisinde sayısız kez aldığımız talepler ve işin doğası gereği aralarında en özel olanı da elbette ki düğünler.

Her çifte hitap edebilecek çok kapsamlı geniş bir yelpazeye sahibiz. Hem fiyatlandırma hem görsellik hem de üretim açısından farklılaştırılmış sayısız ürünümüz bulunuyor. Çiftlerin zevk ve isteklerine özel olarak kendi tasarımlarımızı yapabiliyor ve aynı zamanda hazır modellerle de çalışıyoruz. Türkiye çapında bilinen ve kullanılan 15’tan fazla markaya ait katalog ile ürünlerimizi çeşitlendiriyoruz.

Üstelik hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil, kaligrafik davetiye denilen özel bir el yazısı ile davetiyeleri tek tek ve özenle hazırlayabiliyoruz. Nikah şekeri ve hediyelikleri üretebiliyor, her iki hizmetimizden faydalanan çiftlere indirim ve kampanyalar da yapıyoruz.

Hayatınızın en güzel günü olan düğün Davetiyecim ekibi tarafından hazırlansın hazırlanan tasarımlarla hatırlansın isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ortabayır Mah. Santral Cad. No. 10 Kağıthane-İSTANBUL, Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sk.No. 10 4. Levent-İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Davetiyecim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.