Davetiye Adası

Davetiye Adası

Düğün Davetiyesi

Kategori

Zeytinburnu, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Cut-out basımı

Hakkında


Davetiye Adası olarak 2012 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. İnsanların en özel günlerini nihayet duyurdukları ve son aşamalardan biri olan davetiye safhası, küçük bir detay gibi görünür fakat işler aslında pek de öyle değildir. Davetiye seçmek, ayarlamak ve dağıtmak çaba gerektiren bir iştir. İşte biz de bu ihtiyaçların farkında olduğumuz için çiftlerimizin işini elimizden geldiği kadar azaltmaya ve hafifletmeye çalışıyoruz. Davetiye Adası özünde az kişi ile çalışan ve çok az insan ile çok fazla işi bir arada yapabilen bir yer. İstanbul davetiye firmaları arasında bu yönümüz ile farkımızı belli ediyoruz.


Bu iş bir ekip işi özünde ve biz de tam uyum içerisinde çalışan bir ekibiz. İşlerimizi üç kişilik bir kadro olarak yürütüyoruz. Bu ekibin içerisinde bir grafik tasarımcımız var ve görsel anlamda tüm tasarım üretimlerimizi o yapıyor. Katalog olarak seçeneklerimiz mevcut olsa da biz en çok özel tasarım usulü çalışıyoruz ve çiftlerimiz en çok da bu tarz işler için uzmanlığımıza başvuruyor. İster düğününüz için belirlediğiniz konseptte tamamlayıcı bir davetiye, isterseniz de tamamen bağımsız bir tasarım. Hepsini yapmamız mümkün. Yeter ki siz ne istediğinizi bilerek bize gelin.


Sınırsız renk seçeneği ile size çok farklı modeller tasarlayabiliriz. Altın yaldızlı, varaklı veya sıvama hiç fark etmez. Hatta son dönemde en çok tercih edilen ve bizim de severek yaptığımız oldukça şık bir tasarım var, mermer görünümlü davetiye. Çiftlerimiz için tasarlayıp ürettiğimiz davetiyelerden örnekleri görmek isterseniz fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz.


Türkiye’nin tamamına hizmet vermek ile birlikte Almanya, Belçika ve Fransa dâhil birçok ülkeden de sipariş alıyoruz. Yurt içinde 300 lira ve üzeri alışverişlerinizde kargonuz da ücretsiz olarak bizden.


Siz de en özel günlerinizi duyurmamız için bizi tercih ediyorsanız zevkli ve kaliteli işler seviyorsunuz demektir. Davetiye Adası’nın düğün davetiye fiyatları İstanbul, şehir dışı ve yurt dışı olarak ne kadar öğrenmek ister misiniz? O hâlde hemen sayfanın yan tarafında bulunan teklif formunu mümkün olduğunca eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun. Merak ettiğiniz herhangi bir şey ve sorularınız için mesaj metnini kullanabilirsiniz. Sorularınızı memnuniyetle cevaplarız.

  • Adres: 2. Matbaacılar Sitesi Topkapı / İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Davetiye Adası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!