Elit reklam

E-posta Gönder

Elit  reklam

Düğün Davetiyesi

Kategori

Ayvacık, Çanakkale

Lokasyon


Hakkında


Hepsinden önce mi görülmek? Yoksa en renkli mi görünmek? Yada en büyük mü olmak? Belki de en parlak? Hatta diğerlerini tamamen kapatmak... Bu sorular tüm yol panoları, tabelalar, totemler, hatta fuar stantları için sorulabilir. Oysa ki bizce şöyle olmalı. En sağlam olmalı ki, çevreye zarar vermemeli. En dayanıklı olmalı ki, uzun süre aynı kalabilmeli. En anlaşılır olmalı ki, akılları karıştırmamalı. En estetik olmalı ki, görüntü kirliliği yaratmamalı. Tüm bunlara rağmen, En ekonomik olmalı ki, baktıkça canınızı sıkmamalı.

Müşterileriniz, dostlarınız, hatırlanmak istedikleriniz için, kalemden takvime, ajandadan saate kadar diğer pek çok çeşitle promosyon ürünleri, geniş bir hediye yelpazesi sunuyor.
Öncelikle bir logo ve ambleminiz olmalı ki, ilk bakışta fark edilmeli ve tanınmalısınız. Bir kenarda unutulmayacak, özel tasarımlı, anlaşılır bir kartvizit de gerekli. Çabucak bulunup, ulaşılabilmeniz için. Yapılan işin, ortaya çıkan ürünün kullanım alanları, denenmiş örnekleri, hedef kitle için belirlenen mesajları ve diğer tüm özellikleri ise, broşür ve katalog tasarımlarında belirtilir. Dergi ve tanıtım kitapları özellikle yöresel tanıtım amacıyla, yörenin tüm verileri değerlendirilerek, ister yurt içi, ister yurt dışına yönelik hazırlanabilir.
Hedef alanınız yapılacak tanıtımın yada reklamın kapsamını belirler. Medya geniş kitlelere ulaşma kolaylığı sağlar. Bu yüzden etkili bir kampanya için en sık kullanılanlar, televizyon ve gazete reklamları ve tanıtım filmleridir. Zamandan kazanmak için, her geçen gün bir farklı yola başvuran insanoğlu, internet aracılığıyla tüm dünyaya en kısa sürede erişebilme olanağına da kavuştu. Bu kolaylık Web sayfası tasarımlarını gündeme getirdi. Internet aracılığıyla web sayfanıza ulaşılması artık bir ayrıcalık olmaktan çıkıp, bir gereklilik haline geldi. Çünkü artık rekabet alanında internet de var.

İletişim

Husame Tiryaki

  • Adres: ELİT REKLAM HİZMETLERİ 1484 SOKAK NO: 32/B ALSANCAK - İZMİR

Elit  reklam Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!