Dans Kursları Muğla

Düğünümün Dansı

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Düğünümün Dansı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Düğünümün Dansı Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet

Düğünümün Dansı Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Düğünümün Dansı Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, belki de hayatınızın en heyecanlı zaman dilimini oluşturacak düğününüz için, kendiniz ve davetlileriniz için yıllarca akıllarda kalacak bir dans gösteri hazırlamaya ne dersiniz? Düşüncesi bile insanı etkileyen bu gösteri için Muğla Fethiyeli çiftlerimizi bekliyoruz! Düğünümün Dansı olarak profesyonel ekibimiz ile sizin için hazırlayacağımız özel koreografi ile sevdiklerinize geceyi daha da keyifli bir şekilde yaşatacak güzel bir sürprize imzanızı atabilirsiniz.

Öğrendiğiniz koreografi ile düğününüz haricinde başka davetlerde de sergileyeceğiniz gösteri ile bakışları üzerinizde toplayarak herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Bizimle düğün sansınız için iletişime geçtiğinizde ilk olarak sizi tanımaya çalışıyoruz. Tarzınızı ve dans etmek istediğiniz parçayı öğreniyor ve bunun üzerine size koreografi ve rahat katılım göstereceğiniz ders programımızı oluşturuyoruz. Daha önce hiçbir eğitim almamış olmanız ise bizim için hiç problem değil, sizi olabildiğince en kısa sürede uzman eğitmenlerimizin vereceği eğitimler sayesinde geceye hazırlıyoruz.

Eğer bizden ilk dansınız için eğitim almak istiyor ama ne şarkı ne de dans türü konusunda bir karar verebilmiş değilseniz size bunun için birkaç öneri sunabiliriz: slow müzikler ile gerçekleştirilen diğer dans türüne göre öğrenmesi daha kolay olan ama bunun yanında oldukça etkileyici ve zarif görüneceğiniz aşkın dansı olarak bilinen rumbayı önerebiliriz. Estetik görünümün epey yükseldiği vals ise yine dünyada çiftler tarafından en çok tercih edilen ilk dans olmakta. Eğer enerjik bir çiftseniz ve eğlenceli bir gösteriye hazırsanız o zaman cha cha tam da sizin dansınız!

Düğününüzde sizi yansıtan ve keyifle sergileyeceğiniz dansınız için işinin profesyoneli ile çalışmak isterseniz, bizi tercih ederek doğru bir karar vereceğinizi söyleyebiliriz. Düğünümün Dansı olarak size bronz, gümüş ve gold paket seçenekleri sunuyoruz. Her biri farklı ders saati içeren paketlerimizi ve düğün dans kursu fiyatlarımızı merak ediyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Fethiye, Muğla

  • Haritadaki Konumu

    Düğünümün Dansı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.