Düğünümün Dansı

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Fethiye, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Evrensel Sahne Sanat
5 2

Fethiye

Evrensel Sahne Sanat

800-1.000 TL
Düğünümün Dansı
7

Fethiye

Düğünümün Dansı

400 TL'den az
Muğla Kültür Sanat ve Spor Merkezi
10

Bodrum

Muğla Kültür Sanat ve Spor Merkezi

Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, belki de hayatınızın en heyecanlı zaman dilimini oluşturacak düğününüz için, kendiniz ve davetlileriniz için yıllarca akıllarda kalacak bir dans gösteri hazırlamaya ne dersiniz? Düşüncesi bile insanı etkileyen bu gösteri için Muğla Fethiyeli çiftlerimizi bekliyoruz! Düğünümün Dansı olarak profesyonel ekibimiz ile sizin için hazırlayacağımız özel koreografi ile sevdiklerinize geceyi daha da keyifli bir şekilde yaşatacak güzel bir sürprize imzanızı atabilirsiniz.

Öğrendiğiniz koreografi ile düğününüz haricinde başka davetlerde de sergileyeceğiniz gösteri ile bakışları üzerinizde toplayarak herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Bizimle düğün sansınız için iletişime geçtiğinizde ilk olarak sizi tanımaya çalışıyoruz. Tarzınızı ve dans etmek istediğiniz parçayı öğreniyor ve bunun üzerine size koreografi ve rahat katılım göstereceğiniz ders programımızı oluşturuyoruz. Daha önce hiçbir eğitim almamış olmanız ise bizim için hiç problem değil, sizi olabildiğince en kısa sürede uzman eğitmenlerimizin vereceği eğitimler sayesinde geceye hazırlıyoruz.

Eğer bizden ilk dansınız için eğitim almak istiyor ama ne şarkı ne de dans türü konusunda bir karar verebilmiş değilseniz size bunun için birkaç öneri sunabiliriz: slow müzikler ile gerçekleştirilen diğer dans türüne göre öğrenmesi daha kolay olan ama bunun yanında oldukça etkileyici ve zarif görüneceğiniz aşkın dansı olarak bilinen rumbayı önerebiliriz. Estetik görünümün epey yükseldiği vals ise yine dünyada çiftler tarafından en çok tercih edilen ilk dans olmakta. Eğer enerjik bir çiftseniz ve eğlenceli bir gösteriye hazırsanız o zaman cha cha tam da sizin dansınız!

Düğününüzde sizi yansıtan ve keyifle sergileyeceğiniz dansınız için işinin profesyoneli ile çalışmak isterseniz, bizi tercih ederek doğru bir karar vereceğinizi söyleyebiliriz. Düğünümün Dansı olarak size bronz, gümüş ve gold paket seçenekleri sunuyoruz. Her biri farklı ders saati içeren paketlerimizi ve düğün dans kursu fiyatlarımızı merak ediyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ayse Aytolu

  • Adres: Fethiye, Muğla

Düğünümün Dansı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!