Tango Dans ile Hayallerinizi Yakalayın

Okuma Süresi: 1:21 DK

18.05.2012

Antalya’nın önde gelen dans kurslarından Tango Dans Stüdyosu ile eğlenceli ve Antalya’lı çiftlere rehber olacak bir röportaj yaptık.

Bize Antalya Tango Dans Stüdyosundan bahseder misiniz?

Antalya Tango Dans Stüdyosu 2010 yılından bu yana, Konyaaltı’ndaki dans stüdyosunda faaliyet göstermekte. Yeniden düzenlenen dekorasyonu ile Düğün.com Çiftlerine kapılarını açan Antalya Tango Dans Stüdyosu, profesyonel eğitmenlerin sunduğu eğitimlerle her çiftin kendi düğünlerinde eşsiz bir gösteri sunmasını hedeflemektedir.

Antalya Tango Dans Stüdyosu

Yeni evlenecek çiftler niçin dans kursu almalılar?

Düğününü unutulmaz kılmak isteyen çiftler, dans kursu alarak davetlilerine görsel bir şölen sunuyorlar. Düğün dansı sırasında çiftlerin kazandığı koordinasyon yeteneği kendilerini çok şaşırtıyor. Çiftler öncelikle uyumu ve birlikte hareket etmeyi öğreniyorlar. Ve yine dans sayesinde gelişen iletişimle de, konuşmadan birbirleriyle anlaşmayı öğreniyorlar.

Çiftler düğünden ne kadar zaman önce size başvurmalılar?

Öğrenme süreci çiftlerin performansına göre değişebiliyor. Ancak seçtikleri müziğe göre hazırlanacak olan koreografiye bağlı olarak ortalama 5 derste bu süreç tamamlanıyor.

Dans Kursları İndirimleri

Düğün Halk Dansları Melih Altın
HEDİYE
5 3
Düğün Halk Dansları Melih Altın

Düğün.com Çiftlerine Özel "Salsa" Dans Eğitim DVD'si Hediye!...

Düğün Dansı Kursları Melih Altın
HEDİYE
31 3 27
Düğün Dansı Kursları Melih Altın

Düğün.com Çiftlerine Özel "Salsa" Dans Eğitim DVD'si Hediye!...

İlk dans koreografisi için hangi danslar tercih ediliyor?

Düğünde ilk dans için, gerek içerisinde barındırdığı tutku ve aşk, gerekse müziğindeki duygusallıktan ötürü tercih edilen dansların en başında tango geliyor. Bir diğer tercih sebebi olarak da yıllar boyu düğünlerde çalınan ve düğün marşı olarak bilinen La Cumparsita’nın, aslında klasik bir tango şarkısı olmasını gösterebiliriz.
Tangonun haricinde; müziğindeki hızlı ritimleri, hareketli ve eğlenceli yönlerinden ötürü vals dansları da çiftler tarafından tercih ediliyor.

Çalışma ortamınız nasıl?

Çalışmalarımızı özel düğün dans dersi şeklinde çiftlerle birebir ilgilenerek gerçekleştiriyoruz. Çiftlerin her ikisinin de çalıştığını ve iş sonrası yorgunluktan ötürü dansa yoğunlaşamayacaklarını göz önünde bulundurarak, çalışma günlerini ve saatlerini de hafta sonları çiftlerimizin uygun oldukları saatlere göre belirliyoruz. Çalışmalarımızı, tamamı parke kaplama zemine sahip, geniş ve ferah çalışma salonlarımızda, en az 3 dersten oluşan bir programla yapıyoruz.

Antalya Tango Dans Stüdyosu’nun tanıtım sayfası için tıklayın!

Şehrindeki En İyi Dans Kursu Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DANS KURSLARI

Sıradaki Makaleler

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursu Firmaları

Dans Kursu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

ŞB

Şerife Baykal

17/10/2014

Tango... Aşkın ve tutkunun dansı...