Dans Kursları Gaziantep

Latin Park

  • Min. Fiyat
    1.500-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


  • Firma Yetkilisi

Latin Park Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-2.000 TL

Latin Park Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Latin Park Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Latin Park Hakkında

Yaşamınızın en özel anlarından biri olan düğününüzde şahane bir dans gösterisiyle konuklarınızın karşısına çıkmayı düşünüyorsanız Gaziantep Latinpark dans kursu tam da size göre demektir. Gaziantep’te bulunan yerimizde bireysel ve grup olarak dans eğitimi almak isteyen çiftlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi eğlencelerin oldukça kıymetli anılar olduğunun farkındayız. Amacımız ise size yardımcı olmak. İstediğiniz bir dans türünü seçiyorsunuz ardından kendinizi eğitmenlerimize teslim ediyorsunuz. İşinde uzman kadromuz size her konuda destek oluyor ve hiç dans deneyiminiz olmasa bile kusursuz bir şovun parçası olmanızı sağlıyor. Heyecanınızı yenmenize ve sıkıntısız bir hazırlanma süreci geçirmenize yardımcı oluyoruz. Ancak tüm bunlardan önce sizinle tanışarak hem düğün konseptinizi hem de nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğrenmemiz gerekiyor. Bu esnada biz de yapabileceklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Heyecanla hazırlandığınız özel davetinizde siz de bizimle çalışarak dans bilerek çıkabilirsiniz

Derslerimizin ortalama süresi üç ya da dört ders saati oluyor. Provalarla aldığınız eğitim pekiştiriliyor. Cha cha, çiftlere özel dans türleri, harmandalı, zeybek, tango, salsa, rumba gibi dünyaca ünlü dans türlerinden yöresel danslara kadar pek çok dans modelinin eğitimini bünyemizde alabilirsiniz. Dans almak istediğinizde üç hafta öncesinden iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Ayrıca anı olarak saklamanız için size dans ayakkabısı da hediye ediyoruz. Bireysel ve grup dans eğitimlerimizin ücretleri değişkenlik gösteriyor.

Düğününüzde özel bir dans sergilemek ve davetlileri şaşırtmak için ne duruyorsunuz! Gaziantep düğün dans kursları araştırmanızın burada sonlandığını düşünüyor ve sizinle bir an önce tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İbrahimli Batıkent Mah. Adnan İnanıcı Cad. Mimoza Evler Altı No:8 Gaziantep

  • Haritadaki Konumu

    Latin Park Yol Haritası

Latin Park Yorumları (1)

Ebru & Ulaş

Düğün Tarihi: 13.09.2020

Tüm sıcaklığı ile bu en özel günümüze sabırla ve özenle bizi hazırlayan değerli Hakan Hocamm çok teşekkür ederiz
Bu zor günlerde en güzel anımız sizin sayenizde oldu...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.