Latin Park

E-posta Gönder

0342 255 5029

Dans Kursları

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Araban, Gaziantep

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Rumba, Salsa, Tango, Vals, Zeybek, Oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Latin Park

Tüm Paketlerimizde %20 İndirim Sizleri Bekliyor!

Fırsatı kaçırmayın

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Son gün 01/09/2020


Hakkında

Yaşamınızın en özel anlarından biri olan düğününüzde şahane bir dans gösterisiyle konuklarınızın karşısına çıkmayı düşünüyorsanız Gaziantep Latinpark dans kursu tam da size göre demektir. Gaziantep’te bulunan yerimizde bireysel ve grup olarak dans eğitimi almak isteyen çiftlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi eğlencelerin oldukça kıymetli anılar olduğunun farkındayız. Amacımız ise size yardımcı olmak. İstediğiniz bir dans türünü seçiyorsunuz ardından kendinizi eğitmenlerimize teslim ediyorsunuz. İşinde uzman kadromuz size her konuda destek oluyor ve hiç dans deneyiminiz olmasa bile kusursuz bir şovun parçası olmanızı sağlıyor. Heyecanınızı yenmenize ve sıkıntısız bir hazırlanma süreci geçirmenize yardımcı oluyoruz. Ancak tüm bunlardan önce sizinle tanışarak hem düğün konseptinizi hem de nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğrenmemiz gerekiyor. Bu esnada biz de yapabileceklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Heyecanla hazırlandığınız özel davetinizde siz de bizimle çalışarak dans bilerek çıkabilirsiniz

Derslerimizin ortalama süresi üç ya da dört ders saati oluyor. Provalarla aldığınız eğitim pekiştiriliyor. Cha cha, çiftlere özel dans türleri, harmandalı, zeybek, tango, salsa, rumba gibi dünyaca ünlü dans türlerinden yöresel danslara kadar pek çok dans modelinin eğitimini bünyemizde alabilirsiniz. Dans almak istediğinizde üç hafta öncesinden iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Ayrıca anı olarak saklamanız için size dans ayakkabısı da hediye ediyoruz. Bireysel ve grup dans eğitimlerimizin ücretleri değişkenlik gösteriyor.

Düğününüzde özel bir dans sergilemek ve davetlileri şaşırtmak için ne duruyorsunuz! Gaziantep düğün dans kursları araştırmanızın burada sonlandığını düşünüyor ve sizinle bir an önce tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Hakan Ozbaydar

Begüm Hanım

  • Telefon: 0342 255 5029

  • Adres: İbrahimli Batıkent Mah. Adnan İnanıcı Cad. Mimoza Evler Altı No:8 Gaziantep

Latin Park Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!