Dans Kursları Gaziantep

Efes Dans Organizasyon

Efes Dans Organizasyon
  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Esra Geçer
    Firma Sahibi

Efes Dans Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den fazla

Efes Dans Organizasyon Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Efes Dans Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Çifte özel koreografi

Efes Dans Organizasyon Hakkında

Ben, Efes Dans Organizasyon kurucusu Esra Geçer. 2022 yılında yarattığım markam ile evlenecek olan çiftlere, düğün günlerinde sergileyecekleri muhteşem dans performansları için eğitim veriyorum. Dansa olan aşkım ve dansın büyüsünü yayma arzum ile birçok kişiye dans eğitimi veriyor, müziğin ritmiyle dansın ifade gücünü bir arada kullanmayı öğretiyorum. Müzik ve dans organizasyon şirketim ile akılda kalıcı anılar bırakmanıza yardımcı oluyorum.

Deneyim

Çocukluk çağında başlayan dans merakıma ve yeteneğime, Gaziantep Üniversitesi T.M.D. Konservatuvarı Halk Oyunları Bölümünden mezun olarak resmiyet kazandırdım. Birçok eğitim kurumunda çalışarak müzik ve dans üzerine öğreticilik yaptım. Gönüllü çalışmalarımla dezavantajlı bireylerin sanata erişimini artırarak toplumda pozitif bir değişim yaratmanın peşine düştüm ve bu gönüllülüğümü hala devam ettiriyorum.

Hizmetler

Dans ve müzik aracılığıyla çiftlerin hayatlarına değer katmak ve özel anlarını unutulmaz kılmak için çiftlere bireysel dersler veriyorum. Gaziantep düğün dans kurslarından Efes Dans Organizasyon olarak maksimum 4 ders ile sizlere müthiş performansınızı sergilemeyi öğretiyor, alkışlar eşliğinde unutamayacağınız bir anıya sahip olmanızı sağlıyorum. Talep edildiği takdirde çiftlere düğün yapacakları mekanda prova çalışması uygulatabilirim.

Ek Hizmetler

Gaziantep Şahinbey dans kursları arayışınıza son verecek işletme Efes Dans Organizasyon, dans hizmetinin yanı sıra davetlerinizde trio ekibi de temin ediyor. Karşılama müzikleriyle misafirlerinize özel “hoşgeldin seremonisi” yapmak sizin elinizde. Düğünlerinizde ya da özel etkinliklerinizde oryantal hizmeti vererek eğlencenizi zirveye taşıyoruz. Sadece çiftlere değil 7’den 70’e her kesime dans eğitimi sunuyoruz.

Gaziantep'te dans kursları arayışınıza nokatayı koyacak olan Efes Dans Organizasyon, çok yönlü hizmetleriyle ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Dans sektöründe yenilikçi, trendleri takip eden öncü bir marka olmanın verdiği sorumlulukla hareket ediyor ve bölgede tanınan, güvenilir bir hizmet sağlayıcı olarak biliniyoruz. Bizlere iletişim numaramızdan ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Şahintepe mah. 133338 nolu sok. Bizim konutlar sitesi içi. Şahinbey (Karataş) Emniyet Müdürlüğü Karşısı

Efes Dans Organizasyon Yorumları (1)

Derya

Düğün Tarihi: 29.09.2023

Her şey çok güzeldi, elinize emeğinize sağlık❤️💃🥰🥰🙏🏻 Çok teşekkür ederiz en güzel günümüzü anlamlandırdığınız için.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.