• Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Dansart Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Dansart Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Dansart Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Dansart Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Dansart Bale- Dans-Müzik Merkezi, Ocak 2009׳da Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Halkoyunları Bölümü Mezunu Hakan Gökalp ve Mehmet Ceylan tarafından kurulmuştur.

Emek mahallesinde faaliyet göstermekte olan Dansart her alanda dans eğitimi vermeye;satranç,step,aerobik kurslarıyla sportif faaliyetlere; resim ve enstrüman eğitimleriyle sanata katkı sağlamaya Merkez kurucumuz Hakan Gökalp öncülüğünde devam etmektedir.İlk açıldığı günden beri tecrübeli bir eğitim kadrosuyla çalışmalarını yürüten Dansart sadece küçük yaş gruplarına değil, farklı yaş gruplarına da hitap etmiş,salon danslarında müzik ve ritim okulumuzda ezgileriyle keyifli dakikaların geçirilmesini sağlamıştır.

Kısa zamanda büyük bir yol kateden okulumuz,bale eğitiminde Rus Vaganova eğitim sistemi uygulamaktadır.Bu sistemle çalışmamızdaki en önemli amaç balede ve dansta ruh özgürlüğünü,vücut disiplinini sağlamaktır. Özellikle küçük kız çocuklarının pırıltılı hayallerini gerçeğe dönüştüren sihirli bir dünyanın kapı aralığı olan bale; özverili ve disiplinli bir çalışma isteyen, renkli, uzun ve zevkli bir süreç.Bu süreçte öğrencilerimize hayallerini gerçekleştirmelerinde bir kapı aralayarak onların sanatla tanışmalarına aracı olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Dansart olarak en önemli hedefimiz: bale,dans, enstrüman, resim, satranç ve halkoyunlarındaki tüm öğrencilerimizin iyi bir temel eğitim almalarının yolunu açmak, onların sanatı bir yaşam biçimine dönüştürmüş, kültürel ve sanatsal etkinliklere katılan ve katkı sağlayan,öz güveni gelişmiş,bireyler olmalarında bir ışık olmaktır.

İletişim

  • Adres::

    Batıkent Mah. Adnan İnanıcı Cad. Sakıcı Plaza 13 F

  • Haritadaki Konumu

    Dansart Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.