Dansart

Dans Kursları

Kategori

Araban Gaziantep

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Latin Park
15 1

Araban

Latin Park

600-800 TL

Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Dansart Bale- Dans-Müzik Merkezi, Ocak 2009׳da Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Halkoyunları Bölümü Mezunu Hakan Gökalp ve Mehmet Ceylan tarafından kurulmuştur.

Emek mahallesinde faaliyet göstermekte olan Dansart her alanda dans eğitimi vermeye;satranç,step,aerobik kurslarıyla sportif faaliyetlere; resim ve enstrüman eğitimleriyle sanata katkı sağlamaya Merkez kurucumuz Hakan Gökalp öncülüğünde devam etmektedir.İlk açıldığı günden beri tecrübeli bir eğitim kadrosuyla çalışmalarını yürüten Dansart sadece küçük yaş gruplarına değil, farklı yaş gruplarına da hitap etmiş,salon danslarında müzik ve ritim okulumuzda ezgileriyle keyifli dakikaların geçirilmesini sağlamıştır.

Kısa zamanda büyük bir yol kateden okulumuz,bale eğitiminde Rus Vaganova eğitim sistemi uygulamaktadır.Bu sistemle çalışmamızdaki en önemli amaç balede ve dansta ruh özgürlüğünü,vücut disiplinini sağlamaktır. Özellikle küçük kız çocuklarının pırıltılı hayallerini gerçeğe dönüştüren sihirli bir dünyanın kapı aralığı olan bale; özverili ve disiplinli bir çalışma isteyen, renkli, uzun ve zevkli bir süreç.Bu süreçte öğrencilerimize hayallerini gerçekleştirmelerinde bir kapı aralayarak onların sanatla tanışmalarına aracı olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Dansart olarak en önemli hedefimiz: bale,dans, enstrüman, resim, satranç ve halkoyunlarındaki tüm öğrencilerimizin iyi bir temel eğitim almalarının yolunu açmak, onların sanatı bir yaşam biçimine dönüştürmüş, kültürel ve sanatsal etkinliklere katılan ve katkı sağlayan,öz güveni gelişmiş,bireyler olmalarında bir ışık olmaktır.

  • Adres: Batıkent Mah. Adnan İnanıcı Cad. Sakıcı Plaza 13 F


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Dansart firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!