Damatlık İstanbul

Mehmet Dudu Tailor Made

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den fazla

Mehmet Dudu Tailor Made Özellikler

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Takım Elbise Frak

Mehmet Dudu Tailor Made Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Mehmet Dudu Tailor Made Hakkında

Kendine saygı duyan erkeklerin bir numaralı adresi olduğumuz ve 2005 yılından beri bu algıyla yolumuza devam ettiğimiz bir damatlık firmasıyız. Mehmet Dudu Tailor Made markası ile birçok damadın tercihiyiz.

Mehmet Dudu Tailor Made markası olarak kendi orijinal tasarımlarımızı yapıyoruz. Her zaman kusursuzu elde etmeye çalışıyor, işimizi hayal edilenin ötesine taşımaya özen gösteriyoruz. Damatlığınızın içinde rahat olmak, şık ve farklı görünmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Hikayemizden söz etmek gerekirse, kurucumuz Mehmet Dudu, ilk gömleği babası ve kardeşleri için tasarladı. Daha sonra kendi çevresine çeşitli modeller dikmeye başladı. Zamanla markamız büyüdü ve şu an ünlüleri dahi giydiren bir firma haline geldi. Kişiye özel gömleklerle başlayan hikayemiz takım elbiselerle devam etti. Özel davetlere smokin, düğünlere ise damatlık üretmeye başladık.

Düğününüz için belki de tercihiniz bir smokin olacak ya da göz alıcı bir frak. Her ne olursa olsun kaliteli hizmetimiz sonucunda tatmin olacağınıza eminiz. Kumaşlardan çoraba kadar her konuda kalitelimizi ortaya koyuyoruz. Kişiye özel damatlık hizmetimiz sayesinde de vücut ölçülerinize uygun bir modele kolaylıkla sahip olabiliyorsunuz. Gömlekten pantolona kadar ölçü alarak, kendi özel kalıplarımızla sıfırdan damatlığınızı dikiyoruz. Makine kullanmadan tamamen el işçiliğiyle ile diktiğimiz damatlığınız, birkaç prova sonunda hazır oluyor. Damatlığınızı tamamlayacak aksesuar ihtiyaçlarınızı da mağazamızdan temin edebilirsiniz. Ayakkabı, çorap, kol düğmesi gibi birçok çeşide sahibiz. Dilerseniz papyon ya da kravat seçeneklerimize göz atabilir ya da yelek modellerimize bakabilirsiniz.

İstanbul damatlık mağazaları arasında Mehmet Duru imzasıyla iddialı bir damat olmak isteyenlerin özenle tercih ettiği bir markayız. Siz de bizimle iletişime geçerek damatlık seçiminizi kaliteden yana kullanabilirsiniz. Bunun için sayfa üzerindeki mail, telefon ya da form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Nispetiye Cd. Bilgin Sk. Bahar Apt. N:1 K:1 Etiler

  • Haritadaki Konumu

    Mehmet Dudu Tailor Made Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.