Mehmet Dudu Tailor Made

Damatlık

Kategori

Beşiktaş İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 5.000 TL'den fazla
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Smokin, Takım Elbise, Frak

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Önerilen Firmalar

Milimetric Bespoke Tailors
37 8

Sarıyer

Milimetric Bespoke Tailors

5.000 TL'den fazla
Tailord Kişiye Özel Dikim
24 2 4

Bayrampaşa

Tailord Kişiye Özel Dikim

4.000-5.000 TL
Damat Tween
117

İstanbul

Damat Tween

Hakkında

Kendine saygı duyan erkeklerin bir numaralı adresi olduğumuz ve 2005 yılından beri bu algıyla yolumuza devam ettiğimiz bir damatlık firmasıyız. Mehmet Dudu Tailor Made markası ile birçok damadın tercihiyiz.

Mehmet Dudu Tailor Made markası olarak kendi orijinal tasarımlarımızı yapıyoruz. Her zaman kusursuzu elde etmeye çalışıyor, işimizi hayal edilenin ötesine taşımaya özen gösteriyoruz. Damatlığınızın içinde rahat olmak, şık ve farklı görünmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Hikayemizden söz etmek gerekirse, kurucumuz Mehmet Dudu, ilk gömleği babası ve kardeşleri için tasarladı. Daha sonra kendi çevresine çeşitli modeller dikmeye başladı. Zamanla markamız büyüdü ve şu an ünlüleri dahi giydiren bir firma haline geldi. Kişiye özel gömleklerle başlayan hikayemiz takım elbiselerle devam etti. Özel davetlere smokin, düğünlere ise damatlık üretmeye başladık.

Düğününüz için belki de tercihiniz bir smokin olacak ya da göz alıcı bir frak. Her ne olursa olsun kaliteli hizmetimiz sonucunda tatmin olacağınıza eminiz. Kumaşlardan çoraba kadar her konuda kalitelimizi ortaya koyuyoruz. Kişiye özel damatlık hizmetimiz sayesinde de vücut ölçülerinize uygun bir modele kolaylıkla sahip olabiliyorsunuz. Gömlekten pantolona kadar ölçü alarak, kendi özel kalıplarımızla sıfırdan damatlığınızı dikiyoruz. Makine kullanmadan tamamen el işçiliğiyle ile diktiğimiz damatlığınız, birkaç prova sonunda hazır oluyor. Damatlığınızı tamamlayacak aksesuar ihtiyaçlarınızı da mağazamızdan temin edebilirsiniz. Ayakkabı, çorap, kol düğmesi gibi birçok çeşide sahibiz. Dilerseniz papyon ya da kravat seçeneklerimize göz atabilir ya da yelek modellerimize bakabilirsiniz.

İstanbul damatlık mağazaları arasında Mehmet Duru imzasıyla iddialı bir damat olmak isteyenlerin özenle tercih ettiği bir markayız. Siz de bizimle iletişime geçerek damatlık seçiminizi kaliteden yana kullanabilirsiniz. Bunun için sayfa üzerindeki mail, telefon ya da form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Nispetiye Cd. Bilgin Sk. Bahar Apt. N:1 K:1 Etiler


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Mehmet Dudu Tailor Made firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!